Tipy na víkend! Kam vyrazit za zábavou v Plzni?

17.11.2021 16:29

O víkendu 20. a 21. listopadu do Plzně zavítá pár kapel. Při poslechu kapely Bran se s námi rozloučí festival francouzské a frankofonní kultury Bonjour Plzeň. Kulturu nám také přiblíží dlouho očekávaná Noc Divadel.

Noc divadel Fresh Air

V sobotu 20. listopadu se můžeme těšit na další ročník Noci divadel, který bude opravdu Fresh. Na návštěvníky budou čekat oživlé prohlídky v Novém i Velkém divadle. (Více ZDE)

Tradiční zabijačkové hody na Ranči Šídlovák

Ranč Šídlovák v Plzni vás zve v sobotu 20. listopadu od 10 hodin na tradiční zabijačkové hody. Během dne bude hrát doprovodná hudba.

Koncert kapely Bran

Přijďte se rozloučit s festivalem francouzské a frankofonní kultury při poslechu hudby kapely Bran. Kapela vystoupí v sobotu 20. listopadu od 20 hodin v plzeňské univerztní kavárně Družba. Bran vás svou hudbou vycházející ze starých bretaňských lidových motivů, dávných tanců a zpěvů moře přenese do bájného světa staré Bretaně.

Amelie Siba s kapelou

V Divadle pod lampou v Plzni vystoupí v sobotu 20. listopadu od 17 hodin jedna z nejvýraznějších osobností současné alternativní hudební scény Amelie Siba.

Animánie

Ve čtvrtek 18. listopadu začíná v plzeňském Moving Station 16. ročník Festivalu Animánie. Největší mezinárodní soutěžní přehlídka animované tvorby dětí a mládeže potrvá do neděle 21. listopadu a kromě 150 soutěžních krátkých snímků z celého světa nabídne i projekce zajímavých filmů, setkání s tvůrci, workshopy animace i tvorby počítačových her či platformu pro pedagogy.

 

 

SDÍLEJTE ČLÁNEK
KOvářová
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA nová FABIA