Indiáni odjíždí z Boleslavi bez bodu

15.02.2021 19:45     18.03.2021 14:15

Bohužel ani napodruhé se Plzni s Boleslaví nedařilo, ani pondělní zápas Plzni body nepřinesl. Bruslaři rozhodli až ve třetí třetině, kdy do branky Plzně nasázeli hned 4 góly.

IMG_7833

Indiání se po necelých dvou týdnech vrátili v pondělí 15. února na led Bruslařů. Čekala na ně odveta proti Mladoboleslavským, kteří nedávný souboj urvali na svou stranu, když zvítězili těsně 3:2.

První třetina se hrála bez branek. Ve 37. minutě se v Mladé Boleslavi dostala plzeňská Škodovka do vedení. Budík nahazoval puk před branku Bruslařů, domácí si kotouč ale srazili do sítě.

Třetí třetina přinesla hned pět branek. Bohužel 4 z nich ale byly do sítě Plzně.  V 58. minutě snížil Čerešňák na na 2:3, o minutu později ale Boleslav ještě skorovala na konečných 4:2.

BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň 4:2 (0:0, 0:1, 4:1)

Branky a nahrávky: 46. Claireaux (Cienciala, Allen), 49. Jääskeläinen, 57. Allen (Claireaux, Cienciala), 59. Fillman – 37. Budík (Kodýtek, Eberle), 58. Čerešňák. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2.