POZOR! Neprůjezdná komunikace
Kvůli havárii auta do sloupu jsou dráty vysokého napětí na zemi. Neprůjezdná komunikace na obec Hvížďalka, hlavní komunikace ze Spáleného Poříčí na Těnovice je průjezdná.

Dlouhou venkovní sérii završila Plzeň v Brně, kde padla 1:5

25.02.2024 20:28

Škoda na ledě Komety v posledních třech duelech nebodovala, nejinak tomu bylo i v neděli 25. února. Kometa přehrála Škodovku 5:1.

HC Škoda Plzeň_hokej_fanoušci_ilustrační_2023_2024 (16)

Domácí se ujali vedení hned v první třetině, když Lukáš Cingel vystřelil z voleje od modré čáry a Klouček se nestačil rychle přesunout k tyči. Po první třetině tak vedlo Brno nejtěsnějším možným rozdílem 1:0.

Druhá třetina byla plně v režii Komety, ta stihla Plzni odskočit na rozdíl čtyř branek.

V poslední třetině hosté zabojovali, snížili skóre na 1:4 a snažili se dál. Příležitostí však nevyužili a trefit branku Komety se jim nepodařilo.

Necelé tři minuty před koncem dali domácí výsledku definitivní podobu, když Jakub Flek poslal puk přímo pod horní tyčku.

Škoda prohrála na brněnském ledě 1:5, i přes prohru má Škodovka definitivní jistotu předkola play off.