Auto CB ŠKODA nový SUPERB

Indiáni porazili obhájce titulu, v CHL zatím válí!

01.09.2018 18:57

Plzeňská Škodovka v Champions Hockey League zatím válí. Po výhře nad Luganem si připisuje další výhru, a to nad vítězem loňského ročníku, finskou Jyväskylou.

17122004

Indiáni hostili obhájce titulu JYP Jyväskylä v sobotu 1. září.

Skóre zápasu otevřeli Finové, Jyväskylä využila ve třetí minutě přesilovku. Za pouhých 13 sekund Plzeň ale vyrovnala, na 1:1 srovnal Míra Indrák. Další branka Plzně přišla za pár minut. David Stach skvěle přešel přes finskou obranu a naservíroval puk Kratěnovi, který nezaváhal a zvýšil na 2:1 pro Plzeň.

Začátek druhé třetiny indiáni nepodcenili. Využili přesilovku pět na tři a zvýšili na 3:1. Branku si připsal David Stach, asistenci Václav Nedorost.

Finové ale brzy odpověděli, Milčakova překonal tentokrát Čech, David Tomášek, který do Finska přišel letos z Pardubic. Stav 3:2 ale netrval dlouho, Plzeň brzy díky střele Vojtěcha Němce zvýšila na 4:2.

Třetí třetina pak už žádnou branku nepřinesla. I když šancí na obou stranách bylo dost. Nakonec si Plzeň připisuje skvělou výhru nad obhájcem titulu.

HC ŠKODA Plzeň - JYP Jyväskylä 4:2 (2:1, 2:1:0:0)