Indiáni vezou z Moravy tři body. Berany porazili 5:3

17111509
5. 10. 2018 20:14 | Aktualizováno 5. 10. 2018 20:54

Fanoušci ve Zlíně viděli dramatický zápas plný zvratů. Hvězdou utkání se se dvěma góly a asistencí stal Milan Gulaš.

Po opatrném začátku otevřel účet zápasu  Preisinger. Domácí ale dokázali ještě během první třetiny díky dvěma trefám otočit skóre.

Ve druhé třetině dokázal svou první trefu v dresu indiánů srovnat Vráblík. V čase 39:59 se o obrat postaral v přesilovce Gulaš.

V závěrečné dvacetiminutovce byli  Západočeši aktivnější a hned ve 41. minutě přidal další gól Nedorost. Berani sice dokázali v přesilovce snížit a vytvořili si pak několik šancí, ale Frodla v brance Plzně už nepřekonali ani při dlouhé hře bez brankáře. Naopak těsně před koncem ještě výhru Škodovky pečetili další trefou, tentokrát do prázdné branky Gulaš.

PSG Berani Zlín: J. Sedláček (Štůrala) – Freibergs, Ferenc, Žižka (C), Nosek (A), Řezníček, Valenta, Gazda – Kubiš (A), Fořt, E. Kulda – Šlahař, Herman, J. Ondráček – Poletín, Fryšara, Karafiát – Werbik, P. Sedláček, Popelka.

HC Škoda Plzeň: Frodl (Milčakov) – J. Kindl (A), Jones, Allen, L. Kaňák, Pulpán, Čerešňák, Vráblík – Kantner, Nedorost, Gulaš (C) – Kratěna, Preisinger, Indrák (A) – D. Kindl, Kracík, V. Němec – Straka, Kodýtek, Eberle.