MS Stockholm: Exhibice ČR, Němci to schytali 8:1

15.05.2012 19:01

Překvapivý výsledek zápasu mohou oslavovat svěřenci trenéra Aloise Hadamczika. V posledním zápase skupiny B porazili Německo vysoko 8:1.

logo MS v hokeji 2012

Exhibici mají za sebou v úterý 15. května čeští reprezentanti na MS ve Stockholmu. Ve skupině B předvedli výtečný zápas s Německem, když sousedy porazili 8:1.

Zápas se otevřel už ve 2. minutě, kdy Hemský prostřelil Endrase a užil si první branku. Němci ale v 8. minutě srovnali. Ale byl to jejich jediný gól. Češi ale hned za tři minuty otočili na 2:1 a Erat pak zakončil v přesilovce třetinu 3:1.Ve druhé třetině si body připsali Koukal, Krejčí a Novotný a třetina pod taktovkou Čechů skončila 3:0.V poslední třetině si už Hadamczikovi svěřenci přidali "jen" dva góly. Úspěch si připsal Koukal a pak Blaťák. Němci si ze zápasu odnesli výprask 8:1 a Češi tak po zisku tří bodů skončili ve skupině třetí.Zápas si nejvíc užil ani Mrázek, který si v brance dal posledních 10 minut.