Plzeňská muzejní noc nalákala davy lidí - FOTKY

Již 20. ročník Plzeňské muzejní noci nabídl v pátek 31. května veřejnosti nahlédnout nejen do muzeí netradičním způsobem. Připraven byl bohatý program. Podívejte se na FOTKY.

Další prohra pro Plzeň, Škodovka prohrála v Boleslavi

03.03.2023 20:44

Indiáni zavítali v pátek 3. března v rámci 51. extraligového kola na led Mladé Boleslavi. A domů jedou opět bez bodu.

hok

Skóre zápasu otevřeli domácí, ve 14. minutě dal první branku Ondřej Roman.

Na začátku druhé třetiny zvýšila domácí Boleslav na 2:0. Jenže odezva Plzně byla velmi rychlá. Jen několik vteřin po druhé boleslavské brance skórovala Plzeň, Pour snížil na 2:1.

Na rozdíl dvou branek pak domácí odskočili ve 28. minutě, do kabin se šlo za stavu 3:1 a Plzeň tak měla poslední třetinu na to, aby zápas ještě zdramatizovala.

Plzeň sáhla v závěru posledního dějství po hře bez brankáře a v 57. minutě se jí risk vyplatil. Na 3:2 zvýšil Kryštof Hrabík a fanoušci Plzně doufali, že se ještě indiánům podaří vyrovat. Jenže domácí Boleslav si výhru nenechala vzít. Vítězství potvrdil v 59. minutě Jan Stránský a Plzeň si tak připsala další prohru.

Mladá Boleslav porazila Plzeň 4:2 (1:0, 2:1, 1:1).