Plzeň doma deklasovala Ústí 7:0

12.09.2010 16:56     12.09.2010 19:01

Téměř sedm a půl tisíce fanoušků se v neděli 12. září přišlo podívat na zápas FC Viktoria Plzeň s FK Ústí nad Labem do Štruncových sadů. Viktoriáni doslova excelovali, když soupeře porazili 7:0!

viktoria_usti2
viktoria_ustiviktoria_usti2viktoria_usti3viktoria_usti5viktoria_usti7viktoria_usti8viktoria_usti9

FC Viktoria Plzeň - FK Ústí nad Labem 7:0

Vyprodaný stadion ve Štruncových sadech viděl v neděli 12. září neuvěřitelnou hru. Od prvních minut utkání sázeli plzeňští fotbalisté do branky soupeře jeden gól za druhým a Ústečtí se nezmohli na jedinou odpověď. Už v poločase vede Viktorka 4:0 a ve druhé polovině utkání ještě svůj náskok dotáhla do extrému dalšími třemi góly.

Utkání sledovalo 7 425 diváků.

Průběh utkání

4.minuta Daniel Kolář stířlí gól, Plzeň vede 1:0

15.min. Petržela byl v šanci, ale těsně minul

27.min. Marek Bakoš přidává druhý gól Plzně (2:0)

34.min. třetí gól Plzně dal po přihrávce Bakoše Milan Petržela (3:0)

43.min. míč je znovu v brance Ústí, čtvrtý gól Plzně dal Pavel Horváth (4:0)

49.min. David Limberský potvrdil úžasný náskok Plzně pátou brankou, Plzeň vede 5:0!

58.min. Daniel Kolář poslal do ústecké branky šestý gól (6:0)

67.min. Plzeňští fotbalisté totálně decimují soupeře, Jakub Navrátil dal gól (7:0)