POZOR! Neprůjezdná komunikace
Kvůli havárii auta do sloupu jsou dráty vysokého napětí na zemi. Neprůjezdná komunikace na obec Hvížďalka, hlavní komunikace ze Spáleného Poříčí na Těnovice je průjezdná.

Třinec vybojoval vítězství nad Škodovkou. Stav otočil v závěru utkání

11.04.2019 22:17

Oceláři porazili plzeňské hokejisty o jednu branku. Domácí Třinec zakončil pátý semifinálový duel vítězstvím po dvou šťastných gólech v závěru utkání. Třinec - Plzeň 3:2.

17122004

Páté semifinále nabídlo dramatickou koncovku, kdy Oceláři během dvou minut otočili zápas na svou stranu a získali postupový mečbol. Stav série Třinec - Plzeň 3:2.

V polovině utkání se sice Škodovka ujala vedení, ale Třinec v posledních minutách a vteřinách utkání vstřelil dvě branky, kterými si zajistil vítězství. Tři minuty před koncem třetí třetiny srovnal třinecký Michal Kovařčík a dvacet sekund před sirénou zařídil obrat domácích Doudera.

Plzeňští hokejisté vstoupili do duelu lépe a na rozdíl od Třince využili hned první nabídnutou přesilovku. V čase 11:17 otevřel skóre Stach, který trefil horní růžek Hrubcovy branky. Vyrovnání Ocelářů na sebe ale nenechalo dlouho čekat a už po 70 sekundách předvedl pěknou akci Marcinko a zasunul puk za Frodla. V polovině utkání pak znovu rozjásal plzeňské fanoušky přesnou střelou k tyči Pulpán. Svoji pozici si udrželi Západočeši až do vyrovnávací trefy Michala Kovařčíka a vítězné trefy Doudery.

Indiáni budou o srovnání série bojovat v sobotu na domácím ledě.

Branky a nahrávky: 13. Marcinko (Gernát, Hrňa), 58. M. Kovařčík (M. Doudera), 60. M. Doudera (Dravecký) – 12. Stach (Jones, Indrák), 32. Pulpán (Nedorost, Straka). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Kantor) – Dravecký, Gernát, Galvinš, D. Musil, Husák, M. Doudera, M. Adámek – Chmielewski, P. Vrána, Martin Růžička (A) – Werek, Marcinko (A), Hrňa – Adamský (C), Polanský, Svačina – Cienciala, M. Kovařčík, O. Kovařčík.

HC Škoda Plzeň: Frodl (Miltchakov) – Allen, Čerešňák, Moravčík, Vráblík, Pulpán, Jones, L. Kaňák – Pour, Jan Kovář (A), Gulaš (C) – V. Němec, Kracík, D. Kindl – Stach, Kratěna, Indrák (A) – Straka, Nedorost, Eberle.