Plzeň odjíždí ze Zlína s prohrou 1:2, přišla o druhé místo v tabulce

15.12.2020 19:33

Indiáni dnes naposledy vyrazili před reprezentační pauzou do extraligového boje. Soupeřem byli ševci. Plzeň měla poměrně rozsáhlou absenci hráčů, především pak v útoku.

zlín plzen

Gól do branky Zlína padl v 17. minutě od hokejky Jaroslava Kracíka, který využil přesilovky.  Plzeň tak šla ve Zlíně do vedení 1:0!

Ve druhé třetině indiáni nepřidali žádnou další branku, naopak Zlín se dostal do jednobrankového vedení. Brankáře Dominika Pavláta překvapil Antonín Honejsek, který obkroužil celou klec a puk poslal za brankovou čáru. O čtyři minuty později byl puk v bráně Plzně znovu, tentokrát od Lukáše Vopelky. Do šaten po druhé třetině odcházeli indiáni za stavu 2:1.

Třetí třetina proběhla beze změny.

Před pauzou si Plzeň zapsala třetí porážku v řadě a přichází o průběžné druhé místo v tabulce.

PSG Berani Zlín - HC Škoda Plzeň 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 33. Honejsek (Poletín), 37. Vopelka (Žižka, Kubiš) – 17. Kracík (Čerešňák). Průběh utkání: 0:1, 2:1.