Indiáni doma zdolali Hradec - FOTKY

21.02.2016 21:19

Škodovka na domácím ledě sehrála důležitý souboj s hradeckým Mountfieldem. I přes nepodařenou první třetinu nakonec domácí indiáni vybojovali cenné body.

Foto Pavel Němeček (10)
Foto Pavel Němeček (2)Foto Pavel Němeček (1)Foto Pavel Němeček (3)Foto Pavel Němeček (4)Foto Pavel Němeček (6)Foto Pavel Němeček (5)Foto Pavel Němeček (7)Foto Pavel Němeček (8)Foto Pavel Němeček (10)Foto Pavel Němeček (11)Foto Pavel Němeček (12)Foto Pavel Němeček (9)Foto Pavel Němeček (13)Foto Pavel Němeček (15)Foto Pavel Němeček (14)Foto Pavel Němeček (17)Foto Pavel Němeček (18)Foto Pavel Němeček (16)Foto Pavel Němeček (19)Foto Pavel Němeček (20)Foto Pavel Němeček (21)

Ačkoliv po první třetině v zápase s Hradcem Škodovka prohrávala 1:2, zápas díky pěti gólům v řadě otočila ve svůj prospěch a zvítězila 6:2.

V rámci 47. kola hokejové Tipsport extraligy přivítali plzeňští indiáni na domácím ledě celek Hradce.

První třetina domácímu celku příliš nevyšla. Nejprve se prosadil hostující útočník Rudolf Červený. V osmé minutě dokázali indián po zásluze Dominika Kubalíka v přesilové hře vyrovnat. Sedmnáctá minuta ale přinesla zklamání do řad plzeňských fanoušků, když byla po poradě s videem uznána branka Jaroslava Bednáře a do šaten se odcházelo za stavu 1:2.

Druhá třetina se naopak domácímu celku vydařila na jedničku, neboť během ní nasázel hned čtyři branky. Nejprve ve třicáté minutě vyrovnal Dominik Kubalík na 2:2, následně v šestatřicáté mintuě navyšoval Lukáš Pulpán a o necelou minutu později založil Ryan Hollweg přečíslení, které gólovou střelou zakončil Jakub Lev.

Ani ve třetí třetině domácí celek nezaspal a přidal navrch dvě branky. Nejprve se prosadil dorážkou zpoza brány vyjíždějící Jaroslav Kracík a posléze na konečných 6:2 upravil svou čtrnáctou brankou v sezoně Jakub Lev.

HC Škoda Plzeň - Mountfield HK 6:2 (1:2, 3:0, 2:0)