Body zůstávají doma! Indiáni přehráli Hradec Králové 4:0

18.01.2019 19:50     18.01.2019 20:38

Hokejisté Plzně jednoznačně přehráli ve 36. kole extraligy Hradec Králové a připisují si pátou výhru z posledních šesti zápasů. Dominik Frodl vychytal čtvrtou nulu v sezoně.

17122004

Po rozpačitém začátku viděli fanoušci v Plzni několik šancí na obou stranách. Na gól si ale počkali téměř do konce třetiny. Pouhých 14 vteřin před první sirénou dorážel přihrávku Gulaše Němec – 1:0.

Na začátku druhé dvacetiminutovky mohl vyrovnat hradecký Chalupa,ale minul odkrytou branku. Další velkou šanci vzápětí promarnil hostující Vopelka. Iniciativu pak převzali domácí. Ve 27. minutě v přesilovce pět na tři zvýšil po Kovářově přihrávce Kratěna – 2:0. Hosté si vybrali oddechový čas, ale skóre se neměnilo.

V závěrečné třetině skóroval podruhé v utkání Němec – 3:0. Hradečtí více otevřeli hru, ale jejich šance vyšly naprázdno. Domácí navíc v 58. minutě přidali další branku, když po přihrávce Kantnera upravil Pour na konečných 4:0.

Plzeň: D. Frodl - Pulpán, Čerešňák, N. Jones, Allen, Kaňák, Vráblík, Kvasnička - Gulaš, Jan Kovář, D. Kindl - Eberle, Kodýtek, P. Straka - Kratěna, Kracík, V. Němec - Kantner, Preisinger, Pour

Hradec Králové: Maxwell - Zámorský, Linhart, Graňák, Cibulskis, F. Pavlík, Rosandič, Nedomlel - Paulovič, Koukal, Smoleňák - Vincour, Cingel, Lessio - M. Chalupa, Bičevskis, Miškář - Vopelka, Dragoun, Rákos