Zlín loupil na plzeňském ledě, body si veze domů - FOTKY

02.03.2014 17:50

Naše nejvyšší hokejová soutěž přinesla v neděli 2. března v rámci 50. kola hokejové Tipsport extraligy souboj úřadujících mistrů se zlínskými vicemistry. Utkání lépe dopadlo pro hosty, ti si na domácí led odvážejí cenné body.

1 (3)
1 (1)1 (2)1 (3)1 (4)1 (5)1 (6)1 (7)1 (8)1 (9)1 (10)1 (12)1 (13)1 (14)1 (15)1 (16)1 (17)1 (18)1 (19)1 (20)1 (21)1 (22)1 (23)1 (24)1 (25)1 (26)1 (27)1 (28)1 (29)

V neděli 2. března přivítali plzeňští indiáni v rámci 50. kola hokejové Tipsport extraligy na domácím ledě hokejisty Zlína. Naše nejvyšší hokejová soutěž tak přinesla o nedělním odpoledni souboj úřadujících mistrů se zlínskými vicemistry.

První třetina byla na góly skoupá, skončila vyrovnaným stavem 0:0. K vidění byla řada nepřesností na obou stranách, mnoha šancí se hokejoví fanoušci nedočkali. Největší plzeňskou šanci měl Kratěna, ale do zdárného konce svoji akci nedotáhl.

Druhá třetina už byla gólově zajímavější. V pětadvacáté minutě otevřel skóre Vojtěch Mozík, který poslal Plzeň do vedení 1:0. V jedenatřicáté minutě na 1:1 srovnal zlínský kapitán Petr Čajánek, který poslal výstavní střelu ke vzdálenější tyči. V devětatřicáté minutě přidal Zlín další branku, jejímž autorem byl tentokrát Jaroslav Balaštík, který vybojoval souboj s Tomášem Sýkorou a přesně umístil střelu za Machovského záda.

Třetí třetina již žádnou branku nepřinesla a na skóre 1:2 se již bohužel pro plzeňské fanoušky nic nezměnilo. Zlín si tak odváží cenné body na domácí led.

HC Škoda Plzeň - PSG Zlín 1:2 (0:0, 1:2, 0:0).