Parádní hokej! Indiáni porazili Liberec 6:3

19.03.2017 19:18

Čtvrtfinále se přesunulo na západ Čech! Plzeň v neděli 19. března snížila stav série a potěšila doma fanoušky. Tygry porazila vysoko 6:3.

DSC_5154

Fanoušci plzeňské Škodovky si v neděli užili v Home Monitoring Aréně parádní hokej. Plzeň byla hodně aktivní, hlavně na začátku zápasu.

Po čtyřech minutách hry se dostala Plzeň do vedení. Kratěna využil přesnou nahrávku a otevřel skóre zápasu -1:0. Tygrům se srovnat nepodařilo, Škodovka naopak jednu branku přidala a zvýšila na 2:0. O dvě minuty později ale Valský skvěle tečoval mezi betony Machovského a snížil na 2:1. Plzeň ale nepolevila, Pulpán vypálil, puk dorazil do branky Svoboda. Hosté se pak v 16. minutě prosadili v oslabení, Petr Jelínek prostřelil Machovského a snížil na 3:2.

Ve druhé třetině přidal každý tým po jedné brance. Ve 23. minutě se trefuje do odkryté klece opět Svoboda, na 4:3 snížil Michal Bulíř.

Ve třetí třetině si Plzeň pak už výhru nenechala utéct. Svoboda zvýšil na 5:3, Dominik Kubalík přidal šestý gól.

HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec - 6:3 (3:2, 1:1, 2:0)

Sérii vede Liberec 2:1.