Česko - Finsko 2:3 pr.

12.02.2011 14:33

V sobotu 12. února se čeští hokejoví reprezentanti utkali ve svém druhém zápase na švédských LG Hocekey Games s týmem Finska.

Svůj druhý zápas na švédských LG Hockey Games odehráli v sobotu 12. února čeští hokejsité ve Stockholmu.

Finové po první třetině zaslouženě vedli 1:0, v druhé polovině úvodní části totiž téměř nedali Čechům čuchnout k puku a zásluhou přesilovkové trefy Aaltonena tak vedou jednogólovým rozdílem.

Přestože Češi v prostřední části vyrovnali hru, nakonec třetinu vyhrát nedokázali, dvě minuty před koncem se totiž prosadil Pustinen, jenž vrátil severskému celku vedení.

Ve třetí třetině hned v první minutě srovnal Němec na 2:2 a celou poslední část se obě strany střídaly v tlaku. Nakonec hrací doba skončila a stav byl stále vyrovnaný. Na řadě bylo prodloužení.