Všchny složky IZS zasahují na Koterovské

Na Koterovské třídě v Plzni došlo ke střetu tramvaje s dítětem.

Házenkáři v Praze s Duklou prohráli

16.04.2011 18:01

Třetí kolo bojů o první až šesté místo v extralize pokračovalo pro házenkáře SSK Talent M.A.T. Plzeň v sobotu 16. dubna zápasem s Duklou Praha, který prohráli.

HC Dukla Praha - SSK Talent M.A.T. Plzeň  27:23 (11:9)

V sobotu 16. dubna se házenkáři SSK Talent M.A.T. Plzeň utkali s Duklou Praha. Třetí kolo bojů o první až šesté místo v extralize se hrálo v Praze od 16:30 hodin a Pražanům přineslo domácí prostředí štěstí.

V prvním poločase se nejprve plzeňský tým dostal do vedení a vše vypadalo nadějně, Dukla ale ještě před koncem první poloviny stav zvrátila a při odchodu do šaten vedla 11:9. Ve druhé půli zápasu se domácí dokázali vypořádat i drobnými problémy s časomírou a chybami rozhodčích a nakonec Plzeň porazili 27:23.

Další utkání čeká SSK Talent M.A.T. Plzeň v pátek 22. dubna od 18 hodin v Hranicích.