Fanoušci se radují z další výhry! Viktorka porazila Brno! FOTKY!

17.04.2016 18:40     17.04.2016 18:49

Plzeň potvrdila roli favorita. Šesté Brno přijelo do Plzně v neděli 17. dubna. I když se hosté dostali jako první do vedení a poločas byl vyrovnaný, nakonec se z vítězství raduje Viktorka.

NMC_6890
NMC_5972NMC_5907NMC_6091NMC_6247NMC_6319NMC_6425NMC_6500NMC_6720NMC_6619NMC_6890NMC_6848

Viktorka nastoupila v neděli v rámci 25. kola Synot ligy doma proti Zbrojovce Brno. Už před zápasem se nechal trenér Krejčí slyšet, že by k výhře mohla pomoci vyprodaná Doosan aréna. Utkání sledovalo 10 850 diváků.

První poločas byl vyrovnaný, na obou stranách padla jedna branka. Do vedení se dostala Zbrojovka Brno v 10. minutě brankou Řezníčka. Plzeň ale zanedlouho vyrovnala. Po rohovém kopu se v 17. minutě trefil Baránek. V prvním poločase přišly ještě šance na obou stranách. Zákroky si ale připsali už jen brankáři.

Ve druhém poločase měla Plzeň několik šancí, jednu z velkých šancí v 64. minutě, kdy se Petržela dostal do pokutového území. Kolář jeho přihrávku ale poslal jen do připraveného brněnského brankáře. Viktorka se nakonec ujala vedení střelou Jana Kopice v 80. minutě zápasu. Utkání skončilo 2:1 (1:1) a Plzeň si připisuje důležité body.