Volební místnosti se otevřely

V České republice začaly krajské volby. Na části území republiky jsou spojeny s prvním kolem senátních voleb.

20.09.2024 13:23

Dopravní nehoda na náměstí Milady Horákové v Plzni

Na místě probíhají záchranné práce, došlo ke střetu osobního automobilu a chodce.

Fotbal

Viktorka porazila Kryvbas 1:0 a postoupila do play-off o Evropskou ligu! FOTKY 15.08.2024 20:57

Ve čtvrtek 15. srpna od 19:00 čekala na plzeňskou Viktorku odveta 3. předkola Evropské ligy s ukrajinským týmem FK Kryvbas Kryvyj Rih.

Utkání plné gólů! Viktorka převálcovala Karvinou 5:0 - FOTKY 11.08.2024 22:01

V neděli 11. srpna Viktorku čekal na domácí půdě od 20:00 ligový duel s Karvinou.

Viktorka vybojovala v Košicích vítězství! Kryvbas porazila 2:1 08.08.2024 22:40

Úvodní duel třetího předkola Evropské ligy odehrála Viktorka v Košicích. Ve druhém poločase zvládla otočit vývoj utkání a Kryvbas porazit 2:1.

Viktorka zná jméno dalšího potenciálního soupeře v Evropě. Jde o fotbalový klub ze Skotska 05.08.2024 13:4105.08.2024 16:40

Los ve švýcarském Nyonu přinesl jména dalších potenciálních soupeřů pro další kolo Evropské ligy.

Viktorka si doma poradila s Hradcem, o vítězství rozhodl Pavel Šulc - FOTKY 28.07.2024 22:15

Poprvé v nové sezoně si Viktorka zahrála v DOOSAN Areně. V neděli vyzvala na duel Hradec Králové.

Viktorka zná soupeře pro předkolo Evropské ligy. Los určil tým z Ukrajiny 22.07.2024 13:21

Los třetího předkola Evropské ligy se konal v pondělí 22. července.

Viktorka představila nové dresy pro sezonu 2024/2025! FOTKY, VIDEA 15.07.2024 9:3415.07.2024 11:40

Energie. Pohyb. Síla. Rychlost. To jsou slova, která vystihují nové dresy, které v pondělí 15. července představil fotbalový klub FC Viktoria Plzeň.

Přestřelka mezi Kodaní a Viktorkou skončila remízou 3:3 12.07.2024 19:00

Generálka na nový ligový ročník skončila remízou. I přes výsledné skóre jsou hráči Viktorky spokojeni a svůj výkon hodnotí jako kvalitní.

Za házení plastových židlí po fotbalovém utkání hrozí muži až tři roky vězení 12.07.2024 13:30

Podezřelý muž se dne 22. května účastnil jako divák fotbalového utkání MOL Cupu mezi FC Viktoria Plzeň a AC Sparta Praha, které se odehrávalo na stadionu v Plzni ve Štruncových sadech.

Plzeňská Viktoria poprvé v přípravě prohrála, nestačila na Karabach 10.07.2024 9:15

Viktoriáni poprvé v přípravě prohráli. Díky dobrému prvnímu poločasu Karabach zvítězil 2:1.