Viktoriáni remizovali s Opavou

23.11.2010 20:17

V úterý 23. listopadu vyrazili viktoriáni v rámci Ondrášovka cupu do Opavy. Ta jim ale dala zabrat hned od začátku zápasu. Po prohrané půli vyrovnali ale nakonec odváží remízu 3:3.

img00014

V rámci dalšího kola Ondrášovka cupu vyrazili vitkroiáni v úterý 23. listopadu na trávník do Opavy.

Opava hned od začátku zápasu na viktoriány tlačila a ti si s ní nevěděli rady. Ve 13. minutě dostala Plzeň první branku a Opava byla i nadále při chuti. Viktoriánům se sice podařilo během pár minut srovnat, ale Opava dál tlačila a Plzeň nevěděla, jak na ni. Během zbytku první půle se ještě na obou stranách spálilo několik šancí. Opava dala branku z penalty po Bystroňově faulu a Plzeň tak po prvním poločase prohrávala o gól.

Druhý poločas začali viktoriáni slibně, Honza Rezek proměnil penaltu. Zhruba po deseti minutách padla další penalta pro viktoriány a to po faulu na Petrželu. Horváth neomylně překonal Květoně. Pak ale Opava vyrovnala a u toho už zůstalo.

Ondrášovka cup: SFC Opava - FC Viktoria Plzeň 3:3 (2:1)