Předposlední zápas roku 2020 dopadl pro HC Škoda Plzeň úspěšně!

28.12.2020 19:34

Přestože se stále hraje bez podpory diváků, Plzeň konečně prolomila svou smůlu s Litvínovem a po pěti prohrách v řadě konečně zvítětila. HC Škoda Plzeň si domů odváží výhru 3:0.

safe_image

Je dobojováno. Indiáni odvezli všechny body z Litvínova po výhře 3:0.​

Domácí první polovinu třetí části hry měli velkou převahu a také velké šance, které ale nevedly k vyrovnání. V devětačtyřicáté minutě pak ujel všem Filip Suchý a překonal Godlu. O osm minut později se pak domácí odhodlali k odvolání brankáře, ale ihned inkasovali do zcela prázdné klece, kam kotouč doslova dovezl Petr Straka a jak se později ukázalo, zpečetil tři body pro Plzeň. Litvínov naopak podruhé za sebou nezískal ani jeden bod.