POZOR! Neprůjezdná komunikace
Kvůli havárii auta do sloupu jsou dráty vysokého napětí na zemi. Neprůjezdná komunikace na obec Hvížďalka, hlavní komunikace ze Spáleného Poříčí na Těnovice je průjezdná.

Indiáni vezou z ledu slovenské Nitry porážku 2:1

27.08.2016 19:19     27.08.2016 20:15

Hokejisté HC Škoda Plzeň podlehli v druhém duelu Ligy mistrů slovenskémá celku po třetinách 1:0, 0:1 a 1:0. Jediný gól Západočechů si připisuje kapitán Ondřej Kratěna.

Plzeň_Nitra

Skóre otevřeli domácí, když ve 12 minutě překonal Judd Blackwater bekhendem ze samostatného úniku Machovského v brance Plzně. Ve druhé třetině byli indiáni důraznější a hned ve 22. minutě vyrovnal kapitán Kratěna na 1:1. Západočeši ožili, ale ve druhé části už se skóre neměnilo. V poslední dvacetiminutovce se dostali domácí opět do vedení. Ve 48. minutě se trefil Jameson Milam. Indiáni pak sice měli několik šancí, ale výsledek už se nezměnil. Nepomohlo ani odvolání brankáře minutu a půl před koncem utkání.

Odveta se hraje v Plzni 3. září od 17 hodin.