Tři cenné body získala Viktorka v Ostravě, Jan Kovařík si veze zranění

31.01.2021 18:46

Na viktoriány čekal v rámci 17. kola FORTUNA:LIGY souboj s Baníkem. Daleká cesta do Ostravy se ale vyplatila. O výhru 2:0 se zasloužil Zdeněk Ondrášek, vlastní gól si dal Patrizio Stronati.

KAB_2812

Velkou nepříjemností se stalo v první půli zranění Jana Kovaříka, který po nepříjemném zásahu do hlavy nebyl schopný ani pořádně držet rovnováhu. Bylo jasné, že pokračovat ve hře už nemůže. Vynuceně ho tak nahradil Adriel Ba Loua, na beka se posunul Šimon Falta.

Do kabin se ale odcházelo za bezbrankového stavu.

Až druhá půle bylo pro viktoriány šťastnější. V 65. minutě se trefil Zdeněk Ondrášek. "Kayamba nahrál Šulcovi, ten předložil na malé vápno právě Ondráškovi a „Kobra“ otevřela skóre povedenou patičkou," uvedli viktoriáni. V závěru zápasu ještě domácí obránce Patrizio Stronati srazil míč do vlastní brány, Západočeši si tak odváží z Ostravy výhru 2:0.