V derby Škodovek byla úspěšnější Boleslav, Plzni nepomohla ani hra bez gólmana

29.10.2021 19:55

Modrobílí se po čtyřech domácích duelech vydali mimo domácí prostředí, v derby Škodovek se představili na ledě Mladé Boleslavi. Komu se při hře dařilo?

Plzeň x Mladá Boleslav

První třetina skončila bezbrankově. Během ní se aktivněji prezentovali domácí hráči, kteří si dokázali vybudovat slibné šance. Do branek však nepadl žádný puk, Plzni nepomohla ani přesilovka.

První gól utkání trefil kapitán Bruslařů Martin Ševc, když se na modré čáře chopil kotouče a propálil vše, co mu stálo v cestě.

V 54. minutě Plzeň srovnala na 1:1! Michal Bulíř v rychlém protiútoku našel rozjetého Matyáše Kantnera, který přesnou střelou mezi betony vyrovnával. Domácí však ještě zabojovali a vedení si stihli vzít zpět necelé tři a půl minuty před koncem utkání. Ani hra bez gólmana Plzeň nezachránila a z Boleslavi tak odjíždí bez bodu.