Body jsou doma! Házenkáři Plzně jasně převálcovali Frýdek - FOTKY

19.02.2017 11:59     19.02.2017 12:22

Úřadující mistři znovu ukázali, že domácí prostředí je dalším hráčem v poli. V utkání 18. kola extraligy soupeře doslova převálcovali a vyhráli 39:28.

DSC_9014s
DSC_8960sDSC_9004sDSC_9014sDSC_9023sDSC_9088sDSC_9072sDSC_9132sDSC_9168sDSC_9180sDSC_9251sDSC_9283sDSC_9276sDSC_9302sDSC_9319sDSC_9374sDSC_9400sDSC_9425sDSC_9431sDSC_9436s

Házenkáři Plzně opět potvrdili, že před domácím publikem hraje naprosto jiný tým než na palubovkách soupeře. Frýdek-Místek jasně přehráli rozdílem jedenácti branek.

První část úvodního poločasu přinesla poměrně hodně vyrovnanou hru, kdy se oba celky od sebe nevzdálily na větší rozdíl. Zlom přišel ve druhé polovině první třicetiminutovky. Ve 23. minutě poslal domácí kádr do vedení o čtyři góly Milan Škvařil. I když se Frýdku podařilo ještě náskok stáhnout, Talent se nakonec ujal vlády větším rozdílem a do kabin se odcházelo za stavu 19:13.

Ve druhém poločase už úřadující mistři jasně převzali režii a postupně se jim podařilo náskok navyšovat. Hned ve 33. minutě vedla Plzeň 21:14. K velkému zvratu se v dalších minutách hosté už nezmohli. Svěřenci trenéra Šetlíka tak dotáhli utkání k jasnému vítězství.  Už v prvním poločase měl na slibném průběhu velký podíl David Poloz , nakonec si na konto připsal celkem deset branek.

18. kolo Extraligy házené mužů: SSK Talent Robstav – M.A.T. Plzeň – Pepino SKP Frýdek-Místek 39:28 (19:13)