Pozor na silnicích! Na třech místech bourali motorkáři

Motorka se sřetla s autem v Plzni u Božkova. Vážná nehoda motorky se stala u Prášil na Klatovsku. Zasahuje vrtulník. Třetí nehoda motorky na severním Plzeňsku! Motorkář je vážně zraněný.

Bitva neporažených má svého vítěze! Cesta Evropou pro Viktorku končí

18.04.2024 21:30

O postupujícím do semifinále Evropské konferenční ligy je jasno!

FB_IMG_1713468764082

Plzeňská Viktoria odehrála ve čtvrtek 18. dubna v rámci odvety čtvrtfinále Evropské konferenční ligy utkání na stadionu ve Florencii proti Fiorentině.

Viktorka měla již před zápasem jasný cíl! Více držet balon, více se zapojit do útočné fáze a být nebezpečnější. Soustředit se ale samozřejmě chtěla na obranu.

Také psychické rozpoložení hráčů bylo na dobré úrovni. "Výhra se Slavií nám pomohla hodně psychicky, chtěli jsme vyhrát. Potvrdili jsme si, že můžeme hrát s evropskými týmy, kterým Slavia také je, jsme namotivovaní a chceme historický úspěch," uvedla Viktorka.

Plzeňskému kádru se podařilo přepsat historii klubu, ale cesta Evropou končí.

Viktoriáni i přes vyloučení ve druhém poločase bojovali do poslední chvíle. Celý zápas nakonec rozhodlo prodloužení. Fiorentina pokořila český tým 2:0. Excenlentní výkon předváděl plzeňský gólman Martin Jedlička.