Viktorka uhrála se Slováckem remízu

21.04.2024 21:10

Viktorka zamířila v neděli 21. dubna do Uherského Hradiště, kde se utkala v rámci 29. kola s domácím Slováckem. Zápas skončil remízou 1:1.

FOTBAL FCV

První šanci ve 13. minutě Viktorka nevyužila. Úvodní branka přišla až čtyři minuty před koncem prvního poločasu. Viktoriáni se ujali vedení, branku si připsal Idjessi Metsoko. Stav 0:1 se do konce prvního pološasu nezměnil.

Ve druhém poločase byli domácí velmi aktivní, jejch zvýšená aktivita nakonec přinesla vyrovnání. Sampson Dweh zahrál v pokutovém území Viktorie rukou a hlavní sudí Vít Zaoral ukázal po zkoumání na videu na puntík. Exekuce penalty se ujal Vlastimil Daníček a pětku proměnil.

Trenér Koubek poté vyslal na hřiště agilního Pavla Šulce, který dvakrát zahrozil. Minutu před koncem řádné hrací doby byl blízko rozhodující brance Lukáš Červ. Ani jeho pokus ale mezi tři tyče nezamířil.

Další góly už v zápase nepadly, a tak utkání se Slováckem skončilo remízou 1:1.

1. FC Slovácko - FC VIktoria 1:1 (0:1)