Dlouhou venkovní sérii završila Plzeň v Brně, kde padla 1:5

25.02.2024 20:28

Škoda na ledě Komety v posledních třech duelech nebodovala, nejinak tomu bylo i v neděli 25. února. Kometa přehrála Škodovku 5:1.

HC Škoda Plzeň_hokej_fanoušci_ilustrační_2023_2024 (16)

Domácí se ujali vedení hned v první třetině, když Lukáš Cingel vystřelil z voleje od modré čáry a Klouček se nestačil rychle přesunout k tyči. Po první třetině tak vedlo Brno nejtěsnějším možným rozdílem 1:0.

Druhá třetina byla plně v režii Komety, ta stihla Plzni odskočit na rozdíl čtyř branek.

V poslední třetině hosté zabojovali, snížili skóre na 1:4 a snažili se dál. Příležitostí však nevyužili a trefit branku Komety se jim nepodařilo.

Necelé tři minuty před koncem dali domácí výsledku definitivní podobu, když Jakub Flek poslal puk přímo pod horní tyčku.

Škoda prohrála na brněnském ledě 1:5, i přes prohru má Škodovka definitivní jistotu předkola play off.