11.05.2025 21:45
Viktorka podlehla Baníku 1:2
Viktoria Plzeň se v neděli 11. května utkala na domácí půdě s Baníkem Ostrava. Jedinou plzeňskou branku vstřelil Václav Jemelka.
11.05.2025 21:45
Viktoria Plzeň se v neděli 11. května utkala na domácí půdě s Baníkem Ostrava. Jedinou plzeňskou branku vstřelil Václav Jemelka.
11.05.2025 17:37
11.05.2025 15:32
První víkend v novém roce 2025 přinesl do Plzně několik centimetrů sněhu. Podívejte se do naší fotogalerie, jak si sníh užívaly děti na Krašovské v Plzni.
Ze sněhové nadílky měly samozřejmě největší radost děti, které na mnoha místech v Plzni vyrazily společně se svými rodiči bobovat nebo stavět sněhuláky.
Mnoho rodin si vyrazilo užít prvního většího letošního sněhu do parku nedaleko Krašovská Aktivity centrum.
„Bylíme nedaleko, vyrazili jsme s dětmi sem k nám na kopeček užít si první sníh. Museli jsme toho využít, dokud ten sníh tady u nás na sídlišti máme. Koukáme, kolik rodin mělo stejný nápad jako my,“ řekla s úsměvem jedna z přítomných maminek redaktorce QAPu.
Víkendovou sněhovou nadílku si užili všichni přítomní. Bobování, stavění sněhuláků nebo koulování… to všechno se událo na zasněžené louce na Krašovské.
Podívejte se na fotky!
Foto: Michaela Květová