05.05.2025 12:46 05.05.2025 20:20
05.05.2025 8:30
V Klatovech došlo k pokusu o vraždu, policie zadržela podezřelého
04.05.2025 19:00
Pozemní hokej: Rozjeté Litice daly Rakovníku 11 branek
Gerlický se vyhoupl do čela střelecké tabulky
Zprávy Plzeň-sever




K tragické dopravní nehodě došlo v úterý 29. října ve večerních hodinách.
V úterý 29. října došlo v ranních hodinách k dopravní nehodě na severním Plzeňsku. Na místě zasahovaly všechny složky IZS.
V pátek 25. října vyjeli v 11:59 hasiči k nahlášenému požáru do obce Horní Bříza.
Ke smrtelné železniční nehodě došlo večer na Plzeňsku.
Hořel vrak, elektrické vozítko i mikrobus. Hasiči měli ve čtvrtek 17. října plné ruce práce s požáry vozidel.
V pondělí 23. září odpoledne vyjížděli hasiči k nahlášenému požáru u rodinného domu ve Vejprnicích.
K dopravní nehodě u obce Lochousice došlo v pátek 27. září v 7:49. Na místě zasahují všechny složky IZS.
Volby do Senátu PČR jsou u konce. V Plzeňském kraji volili lidé v obvodu zahrnující Domažlicko a Klatovsko a také na Rokycansku a severním Plzeňsku. Do Senátu PČR zamíří Miroslav Kroc (STAN) a Jan Látka (ANO).
Žákovský tým SDH Manětín ze severního Plzeňska získal titul mistrů ČR ve hře Plamen 2024. V pondělí 23. září se setkali s hejtmanem Plzeňského kraje a dostali pamětní listy a drobné dárky.
Hned u tří dopravních nehod zasahovaly v úterý 8. října po šesté ráno všechny záchranné složky.