11.05.2025 21:45
Viktorka podlehla Baníku 1:2
Viktoria Plzeň se v neděli 11. května utkala na domácí půdě s Baníkem Ostrava. Jedinou plzeňskou branku vstřelil Václav Jemelka.
11.05.2025 21:45
Viktoria Plzeň se v neděli 11. května utkala na domácí půdě s Baníkem Ostrava. Jedinou plzeňskou branku vstřelil Václav Jemelka.
11.05.2025 17:37
11.05.2025 15:32
Nespoléhejte na Ježíška a nakupte vánoční dárky sami. V plzeňské Olympii najdete přes 140 obchodů, restaurací a služeb. A k tomu speciální vánoční stánky uvnitř i venku. Koupíte tu i stromky, kapry nebo pravé skleněné vánoční ozdoby.
"I kapři budou! A dárky vám také zabalíme," hlásí plzeňská Olympia před Vánoci. Vy tak můžete vše zakoupit jednoduše pod jednou střechou. Navíc vám tady dárky i zadarmo zabalí.
"Před Centrem Olympia Plzeň zakoupíte krásné vánoční stromečky z Benešovska a od 19. prosince kapry z Klatovského rybářství. Od 6. prosince máme otevřený stánek Balení dárků zdarma. Denně vám zabalíme až tři dárky zakoupené v Centru Olympia Plzeň," upřesňuje Lucie Juhászová, marketingová manažerka obchodního centra.
V Olympii se nyní počet obchodů ještě zvyšuje o stánky, které najdete uvnitř centra i před ním. Ty nabízí speciální vánoční zboží. A seženete tady i pravé foukané skleněné vánoční ozdoby.
Pokud si chcete nákupy vánočních dárků ještě více usnadnit, zakupte dárkovou kartu. Ta funguje jako kreditka a obdarovaný ji využije v jakémkoliv obchodě v obchodním centru Olympia.