15.07.2025 14:29
15.07.2025 12:49
Parkourová legenda Jay Fox i jógový maraton. Krašovská chystá zajímavé akce
14.07.2025 17:37
Vážná nehoda u Nevřeně. Muž, žena a dítě utrpěli zranění - FOTO
Kuriozní případ řeší policisté. Od pumpy utekl s kanystrem...
To, že od čerpací stanice bez zapacení ujede řidič v autě, na to jsou policisté celkem zvyklí. Když ale někdo přijde natankovat pěšky a poté uteče, to policie běžně neřeší.

Tento kuriozní případ řeší policisté na Domažlicku. Ke krádeži pohonných hmot došlo ve čtvrtek 4. února na čerpaci stanici v Poběžovicích.
"Případů, kdy řidič natankuje pohonné hmoty do vozidla a poté bez zaplacení odjede, šetří policisté několik do měsíce. Ovšem že by pachatel přišel pěšky a poté utekl jako v tomto případě, s tím se policisté setkali poprvé," říká mluvčí policie Dagmar Brožová.
Muž přišel totiž natankovat pěšky do kanystru a potom utekl. "K tankovacímu stojanu přišel zahalen do kapuce a s kanystrem v ruce. Po natankování 28 litrů nafty v hodnotě 699 korun místo aby šel pohonné hmoty zaplatit, popadl kanystr, vzal nohy na ramena a utekl neznámo kam. Policisté věc zaevidovali jako přestupek proti majetku a po pachateli intenzivně pátrají," říká dále Dagmar Brožová.
ilustrační foto