Sport

Pojeďte fandit házenkářům Plzně do Lovosic! Klub pořádá výjezd

Sport

Podpora fanoušků je pro úřadující mistry hodně velkým motorem, ukazují to v domácích duelech. Teď by se dost hodila podpora i na horké palubovce Lovosic! Čtěte podrobnosti!

20. 2. 2017 13:21
MK
Pokračovat ve čtení

Konečně! Indiáni přehráli Vítkovice vysoko 6:2

Sport

Plzeňští hokejisté v utkání 48. kola konečně získali potřebné body. Doma rozstříleli Vítkovice a na konto si připsali výhru 6:2. Jasně rozhodla třetí třetina.

19. 2. 2017 19:04 | Aktualizováno 19. 2. 2017 19:14
MK

Body jsou doma! Házenkáři Plzně jasně převálcovali Frýdek - FOTKY

Sport

Úřadující mistři znovu ukázali, že domácí prostředí je dalším hráčem v poli. V utkání 18. kola extraligy soupeře doslova převálcovali a vyhráli 39:28.

19. 2. 2017 11:59 | Aktualizováno 19. 2. 2017 12:22
MK

Viktorka slaví na úvod jara vítězství! Příbram zdolala 1:0

Sport

Viktoriáni vstoupili do jarní části sezóny ziskem plného počtu bodů. Na domácí půdě překonali Příbram nejtěsnějším výsledkem, nicméně o šance nouze nebyla.

18. 2. 2017 20:37 | Aktualizováno 18. 2. 2017 20:57
MK

Házenkáře Plzně čeká doma nepříjemný soupeř, přijíždí Frýdek-Místek

Sport

Plzeňští házenkáři v rámci 18. kola změří síly se soupeřem opět v domácím prostředí. Nic jednoduchého je nečeká. Podpora domácích fanoušků ale zmůže hodně.

18. 2. 2017 16:24
MK

Hokejisté Plzně ztratili další důležité body!

Sport

Hokejisté HC Škoda Plzeň fanouškům zase radost neudělali. Utkání v Hradci Králové sice dokázali srovnat, jenomže ve třetí třetině doslova propadli.

17. 2. 2017 19:44 | Aktualizováno 17. 2. 2017 20:08
MK

Hokejisté Plzně boj o důležité body nezvládli

Sport

Hokejisté HC Škoda Plzeň dotahovali náskok Mladé Boleslavi v důležitém utkání až ve třetí třetině, zápas ale nakonec ani alespoň do dělby bodů nedovedli.

15. 2. 2017 19:57 | Aktualizováno 15. 2. 2017 20:31
MK

Světový pohár v paraski! Parádní podívaná se chystá na Špičáku!

Sport

Paraski kombinuje obří slalom a seskok padákem na přesnost, a právě tato disciplína bude k vidění na Špičáku. A to v podání těch nejlepších závodníků z Čech i zahraničí při světovém poháru.

15. 2. 2017 7:11
MH

Viktorka se loučí se Španělskem, do startu ligy zbývá týden

Sport

Viktoriáni v posledním utkání přípravy prohráli. Teď už ale mají namířeno zpátky do Plzně. "Těšíme se na začátek sezony a doufám, že i fanoušci," hlásí Tomáš Hořava.

10. 2. 2017 8:39
MK

Viktorku čeká generálka před jarní částí sezóny, zatím je neporazitelná

Sport

Fotbalisté FC Viktoria Plzeň mají před sebou poslední přípravné utkání ve Španělsku a zároveň generálku před vstupem do jarní části sezóny.

9. 2. 2017 10:22
MK

Házenkáři Plzně slaví důležité vítězství! Talent zdolal lídra soutěže - FOTKY

Sport

Plzeňští házenkáři dokázali dovést důležité utkání do vítězného konce. Znovu se ukázalo, že domácí prostředí je jasným motorem. Přinášíme podrobnosti!

8. 2. 2017 19:31 | Aktualizováno 8. 2. 2017 19:51
MK

Házenkáři Plzně přivítají lídra tabulky, do Plzně míří Zubří

Sport

Házenkáře Plzně čeká odložený zápas, který měli odehrát ještě v závěru loňského roku. Ve středu přivítají v domácím prostředí lídra soutěže. Kádr dál trápí marodka.

8. 2. 2017 7:57
MK

Plzeň nezvládla v Olomouci třetí třetinu a body neveze

Sport

Plzeň nastoupila v neděli 5. února k zápasu v Olomouci. Sestava se od pátku téměř nezměnila. První třetinu odehráli hokejisté ve speciální sadě dresů Legenda pomáhá s podobiznou Hlinky na prsou.

5. 2. 2017 19:35
MH

Plzeňští házenkáři vydřeli v utkání s Veselím remízu

Sport

V neděli 5. února čekal na plzeňské házenkáře další zápas, v rámci 16. kola se Plzeň utkala s TJ Sokol Nové Veselí. Nakonec si Plzeň veze z palubovky soupeře remízu.

5. 2. 2017 13:43
MH

Plzeňské volejbalistky usilují o postup, porazily MS Brno - FOTKY

Sport

Plzeňské volejbalistky mají nakročeno k úspěchu. V pátek hrály první utkání o postup do nejvyšší soutěže. Podívejte se na fotky ze zápasu s MS Brno.

4. 2. 2017 8:58
MH

Plzeňští basketbalisté hostili Košíře. FOTKY

Sport

V rámci 17. kola hostila plzeňská BK LOKO Plzeň Tým Basket Košíře. Na domácí palubovce si Plzeňané se soupeřem poradili. Přinásíme fotky z utkání.

4. 2. 2017 8:40
MH

Souboj sousedů v tabulce! HC Škoda Plzeň vyzve doma Zlín

Sport

Hokejisty Plzně čeká náročný duel. V rámci 44. kola extraligy přivítají na domácím ledě Zlín. Mezi fanoušky po delší době zavítá i Ryan Hollweg, v případě vítězství vezme do ruky kytaru!

3. 2. 2017 7:58
MK

Viktorka se utkala s CSKA Moskva, branka nepadla

Sport

Viktorka je v těchto dnech na druhém soustředění ve Španělsku. Tentokrát se útočištěm fotbalistů stalo známé letovisko Benidorm. Ve čtvrtek čekalo na Viktorku první přípravné utkání.

2. 2. 2017 18:46 | Aktualizováno 2. 2. 2017 19:30