Sport

Hokejisté Plzně fantasticky obrátili duel v Liberci

Sport

Hokejisté Plzně si parádním obratem v pátém utkání čtvrtfinále zajistili setrvání v bojích play-off. I když po první třetině prohrávali o dva góly, druhá třetina rozhodla.

22. 3. 2017 20:30 | Aktualizováno 22. 3. 2017 20:41
MK
Pokračovat ve čtení

Plzeň prohrála s Libercem, série se stěhuje na sever Čech

Sport

Po nedělním skvělém zápase, kdy Plzeň smetla Liberec 6:3, přišla ledová sprcha. Plzeň nedala v dalším domácím zápase ani gól, naopak čtyři inkasovala.

20. 3. 2017 19:52 | Aktualizováno 20. 3. 2017 20:21
MH

Finále evropské ligy v muay thai se přesunulo z Turecka do Plzně

Zprávy Plzeň

Milovníci thajského boxu se mají na co těšit. Finále evropské ligy v muay thai se přesunulo do Plzně, konat se bude jako hlavní program Souboje Titánů. O akci jsme si povídali s českým reprezentačním trenérem.

20. 3. 2017 16:03
MH

Hokejisty Plzně podpoří v utkání v Liberci domácí fanoušci, chystá se výjezd

Sport

Hokejisté HC Škoda Plzeň mají před sebou čtvrtý duel čtvrtfinále extraligy a jisté je, že k pátému utkání pojedou do Liberce. Připravuje se proto i autobusový výjezd.

20. 3. 2017 13:06
MK

Parádní hokej! Indiáni porazili Liberec 6:3

Sport

Čtvrtfinále se přesunulo na západ Čech! Plzeň v neděli 19. března snížila stav série a potěšila doma fanoušky. Tygry porazila vysoko 6:3.

19. 3. 2017 19:18
MH

Viktorka otočila zápas v Karviné a dostává se do čela tabulky

Sport

Vítězství nad Karvinou přinesl Plzni nejen důležité body, ale i posun do čela tabulky! Zápas se vyvíjel lépe pro soupeře, Viktorka ale zápas otočila a těsně před koncem dala vítězný gól.

19. 3. 2017 18:39 | Aktualizováno 19. 3. 2017 19:04
MH

Fanoušci házené pozor! Startuje prodej vstupenek na čtvrtfinále

Sport

Házenkáři Plzně ovládli základní část extraligy a už se chystají na čtvrtfinále. To se rozjede v příštím týdnu. Už po víkendu odstartuje prodej vstupenek.

17. 3. 2017 8:59
MK

Plzeň prohrála v Liberci i druhý duel, série se přesouvá na západ Čech

Sport

Druhý duel s Libercem se pro Plzeň nevyvíjel vůbec špatně. Nakonec ale Plzeň prohrála s Tygry o dvě branky. Série se přesouvá na západ Čech za stavu 2:0 pro Liberec.

16. 3. 2017 20:33
MH

Úvod čtvrtfinále hokejistům Plzně nevyšel, v Liberci padli 1:3

Sport

Úvodní zápas čtvrtfinálové série hokejisté Plzně na ledě Liberce nezvládli. Domácí vedli o dva góly už v první třetině a vítězství si nakonec pohlídali.

15. 3. 2017 20:48 | Aktualizováno 15. 3. 2017 20:58
MK

Házenkáři Plzně suverénně smetli Brno! Jsou vítězi základní části extraligy

Sport

Plzeňští házenkáři dokázali v posledním utkání základní části extraligy zlomit smolnou bilanci venkovních duelů a na palubovce Brna potvrdili vítězství v základní části.

15. 3. 2017 20:20 | Aktualizováno 15. 3. 2017 20:25
MK

Viktoriáni přehráli Bohemkou o jediný gól, náskok Slavie stáhli

Sport

Fotbalisté FC Viktoria Plzeň vezou z Prahy důležité vítězství. K zisku bodů jim stačil jediný gól v úvodu prvního poločasu. O vítězství se postaral hlavičkou Marek Bakoš.

15. 3. 2017 18:53 | Aktualizováno 15. 3. 2017 19:16
MK

Hokejisté Plzně otevírají brány čtvrtfinále! Čeká je vítěz základní části

Sport

Plzeňští hokejisté dokázali vybojovat postup do čtvrtfinále, teď už před nimi stojí ale nejtěžší možný soupeř. "Musíme si dát pozor na vyloučení," říká před utkáním Miroslav Preisinger.

15. 3. 2017 8:38
MK

Viktorka spouští vlastní "rádio", bude přenášet venkovní zápasy

Sport

Fanoušci plzeňské Viktorky budou moct poslouchat přenosy venkovních duelů. Novinku v podobě audiopřenosu spustí klub už při středečním utkání s Bohemkou.

14. 3. 2017 14:27
MK

HOKEJ: Prodej vstupenek na čtvrtfinálové zápasy play-off startuje

Sport

Plzeňští hokejisté slaví postup do čtvrtfinále play-off. Po dramatických bojích s Vítkovicemi čeká na Plzeň Liberec. A vstupenky už se začínají prodávat. Kdy a kde? Čtěte dál...

13. 3. 2017 16:44
MH

V Rokycanech se v sobotu chystá Mistrovství ČR v thajském boxu

Sport

Do Rokycan se v sobotu sjedou nejlepší závodníci v thajském boxu z celých Čech. Uskuteční se zde Mistrovství České republiky muay thai a předvedou se i místní borci z rokycanského oddílu.

13. 3. 2017 15:44
MH

Hokejisté Plzně rozehrají čtvrtfinále v Liberci. "Je to otevřené," říká Stach

Sport

Hokejisté HC Škoda Plzeň v tomto týdnu vstoupí do čtvrtfinále extraligy a čeká je nejtěžší možný soupeř. Už ve středu se postaví proti Liberci. "Máme šanci uspět," vyhlíží Machovský.

13. 3. 2017 8:57
MK

To byly nervy! Plzeň nakonec zvládla páté utkání s Vítkovicemi!

Sport

Plzni šlo o všechno, v neděli se postavila v pátém zápase proti Vítkovicím. Hrálo se postup do další části play-off. A zápas byl díky prodloužení hodně dramatický a hodně dlouhý.

12. 3. 2017 22:15
MH

Na Lokomotivě probíhají badmintonové závody Velká cena města Plzně - FOTKY

Plzeňská Lokomotiva patří od pátku do neděle 8. ročníku Velké ceny města Plzně v badmintonu –GP A dospělých. Do Plzně se sjeli nejlepší hráči badmintonu českého žebříčku.

12. 3. 2017 12:52
MH

Plzeňští plavci sbírali medaile v bavorském Zwieselu - FOTKY

Sport

Celkem 25 medailí vybojovali borci z plzeňského plaveckého klubu SK Radbuza na sobotních závodech v bavorském Zwieselu.  Podívejte se na fotky!

11. 3. 2017 21:44
MH

Plzeň zůstává ve hře! Doma porazila Vítkovice!

Sport

Ve čtvrtek 9. března byl na programu třetí duel série předkola play–off mezi Plzní a Vítkovicemi. Plzni šlo o všechno. Po dvou prohraných zápasech musela Škodovka doma třetí zápas vyhrát.

9. 3. 2017 20:28