04.09.2025 12:48
04.09.2025 9:52
Žena z Klatov přišla po telefonu o téměř 5 milionů. Nenechte se napálit i vy!
03.09.2025 14:22
Jak by měla vypadat doprava v Plzni v příštích letech? Město spustilo dotazník
Na Kašperku se bude hrát Vančurova klasika Rozmarné léto
Divadelní spolek Kašpar hostuje na nejvýše položeném královském hradě v Čechách již od roku 2001. Tentokrát si na Kašperku zahraje v premiéře Rozmarné léto.

Výjimečný kulturní zážitek můžete mít při návštěvě hradu Kašperk od 2. do 6. srpna. Každý večer od 21 hodin vystupuje spolek Kašpar na hradním nádvoří, v režii Jakuba Špalka se bude hrát jedinečná klasika Vladislava Vančury.
Premiéra to bude hned dvojitá, úplně poprvé se bude hrát na Kašperku Rozmarné léto a poprvé se bude hrát na hradním nádvoří.
"Vzhledem k tomu, že se tentokrát bude divadelní představení odehrávat na hradním nádvoří, bude hrad večer otevřen od 19:30 a do nádvoří bude umožněn vstup pouze divákům s platnou vstupenkou na Rozmarné léto v daný den. Děkujeme za pochopení," uvádí se na stránkách hradu Kašperk.
Informace o předprodeji vstupenek, cenách apod. najdete na stránkách hradu.