Kvůli havárii auta do sloupu jsou dráty vysokého napětí na zemi. Neprůjezdná komunikace na obec Hvížďalka, hlavní komunikace ze Spáleného Poříčí na Těnovice je průjezdná.

Indiáni po dvanácti dnech opět vyzvali Spartu, předvedli parádní hru

31.10.2021 19:00

Ostrá bitva a skvělá podívaná. Takový byl souboj mezi plzeňskými indiány a pražskou Spartou, který probíhal poslední říjnový den.

Plzeň x Sparta2

První třetina byla divoká. Během ní letěly do branky čtyři puky. Dva do plzeňské a dva do pražské. Jako první šli do vedení hosté, Spartě se ale podařilo hru otočit a první třetina tak skončila nerozhodně 2:2.

Druhá třetina začala početní výhodou domácích. Nakonec se i domácí radovali, když se ve 29. minutě trefil Jakub Kindl. Po třetí trefě se měnil i brankář Sparty, nově začal chytat Neužil, kterého po dvou minutách na ledě zaskočil Ludwig Blomstrand. V 35. minutě ještě Matyáš Kantner střelou nad beton zvýšil na 5:2.

Třetí třetina jen potvrdila plzeňské vítězství, šestou branku vstřelil Schleiss. Indiáni tak berou tři body.