09.06.2024 21:58

Nehoda na silnici ve Spáleném Poříčí

POZOR! Neprůjezdná komunikace
Kvůli havárii auta do sloupu jsou dráty vysokého napětí na zemi. Neprůjezdná komunikace na obec Hvížďalka, hlavní komunikace ze Spáleného Poříčí na Těnovice je průjezdná.

Indiáni vyrazili hájit čtvrtou příčku do Vítkovic, o výsledku rozhodl konec zápasu

09.01.2022 18:58

Škoda vyrazila k veledůležitému souboji o postupovou čtyřku do Vítkovic. Boj o čtvrté místo, které zaručuje přímý postup do play-off, ale  hokejisté Plzně nezvládli.

Škoda x Vítkovice_HC Škoda Plzeň

Během zápasu padlo celkem šest gólů. Bohužel pro Plzeň, která vyrazila až do Ostravy bojovat o přímý postup do play-off, bylo utkání nakonec vítězné pro Vítkovice, kterým do jejich brány padly pouze dva góly.

Hokejisté obou týmů hráli přetahovanou až do třetí třetiny. Jenže za stavu 2:2 se v závěru hry nechal vyloučit plzeňský Kvasnička, který dostal trest za faul a domácí celek toho dokázal využít a šel do vedení. Škodovce už nepomohla ani power-play, naopak v poslední minutě inkasovali a utkání končilo za stavu 4:2.