Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Policisté se v Plzni zabývají dalším případem pokusu vraždy

05.06.2023 15:21

Napadený muž utrpěl bodnořezné poranění břicha. Útočník utekl z místa činu, policie ho po třech hodinách dopadla v ulici Edvarda Beneše v Plzni.

PČR_ilustrační_QAP

V pátek 2. června došlo v Plzni ke slovní rozepři, která skončila pokusem o vraždu. „Krajští kriminalisté se zabývají dalším případem fyzického napadení, ke kterému došlo v pátek 2. června 2023 kolem šesté hodiny večer v Plzni v ulici Táborská,“ potvrdila mluvčí policie Michaela Raindlová.

„V jednom z bytů došlo ke slovní rozepři a následnému fyzickému napadení mezi dvěma muži ve věku 22 a 44 let. Starší z nich přitom utrpěl vážná bodnořezná poranění. Útočník následně z místa utekl,“ popsala sled událostí mluvčí policie s tím, že mladého muže se policistům podařilo za necelé tři hodiny vypátrat a zadržet v ulici Edvarda Beneše v Plzni.

Vrchní komisař zahájil proti 22letému muži trestní stíhání a obvinil ho ze spáchání trestného činu vraždy spáchaného ve stádiu pokusu. „Policisté se případem nadále zabývají a ve věci podali podnět k podání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby,“ uzavřela Michaela Raindlová.

Foto ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA  JSA příslušenství