Plzeňští házenkáři uspěli v Přerově

02.12.2012 14:42

V pořadí letošní osmé vítězství přiváží z přerovské palubovky hráči SSK Talentu M.A.T., kteří si poradili se soupeřem v nedělním zápase 2. prosince vítězným stavem 29:17.

img00014

V neděli 2. prosince nastoupili v rámci dvacátého kola Tipgames extraligy v házené hráči plzeňského Talentu M.A.T. na palubovce Sokolu Přerov.

Cílem Plzně na palubovce haly TJ Spartaku nebylo nic jiného než výhra, což se plzeňským házenkářům podařilo dotáhnout do zdárného konce. V neděli tak plzeňští hráči utržili letos v pořadí již osmou výhru.

Plzeň ovládla celý první poločas, po kterém vedla 18:11. Oba celky se dostávaly do šancí, Plzeň byla však důraznější a přesnější co se zakončení týče.

Přerov v druhé půli polevil a plzeňští házenkáři ho nešetřili. Překvapení se tak nekonalo a Plzeň odváží domů z Přerova cenné body.

Sokol HC Přerov - SSK Talent M.A.T. Plzeň 17:29 (11:18)