Házenkáři Plzně porazili Frýdek-Místek. Do vyřazovacích bojů půjdou z prvního místa

29.02.2020 17:52     29.02.2020 21:47

Talent porazil ve 20. extraligovém kole předposlední Frýdek 34:25 a zajistil si tak dvě kola před koncem základní části první místo v tabulce. Podívejte se na fotky!

10
1012345678912131415

Talent si brzy vypracoval čtyřbrankový náskok, ale hosté ve 13. minutě zdramatizovali průběh zápasu, když vyrovnali na 8:8. Deset minut před koncem prvního poločasu ale domácí opět vedli o čtyři branky – 14:10. První půle nakonec skončila za stavu 18:14.

Ve druhé části se Frýdku podařilo stáhnout náskok Plzně na 20:18. Západočeši ale dokázali navýšit své vedení a v utkání zvítězili rozdílem devíti branek- 34:25.

Nejlepšími střelci domácího týmu byli Jakub Tonar, Šafránek a Chmelík, kteří si připisují po šesti gólech.