Tragická nehoda zastavila provoz na dálnici, na D5 zemřel motorkář

Nehoda se stala dopoledne u Loděnice ne Berounsku ve směru na Prahu

Ondrášovka cup: Viktoria Plzeň porazila Sokolov

12.11.2011 16:00

Plzeňská Viktoria sehrála v rámci domácího poháru Ondrášovka cup zápas proti sokolovskému Baníku. Bez problému si dokráčela pro postup a ze hřiště soupeře veze výhru 3:1.

fotbal univerzal1

I přes reprezentační pauzu nastoupila plzeňská Viktoria k dalšímu zápasu. Ve třetím kole domácího poháru Ondrášovka cup nastoupili v sobotu 12. listopadu hráči Plzně proti celku sokolovského Baníku.

V prvním poločase naplnila favorizovaná Plzeň veškerá očekávání, když vstřelila dvě branky. V 18. minutě skóroval Ďuriš, ve 28. minutě Hora. Viktoriáni dominovali ve všech herních situacích, domácí tým sokolovského Baníku se celou první třetinu hledal a směrem dopředu toho příliš nevymyslel, veškeré snahy do značné míry srážela herní nepřesnost.

Hostující tým polevil až za stavu 0:3, kdy třetí gól vstřelil v jedenapadesáté minutě opět Hora. Sokolov se nezmohl na více než jednu branku, kterou snížil náskok Plzně v 74. minutě Vaněček, čímž upravil skóre na konečné 1:3.

Viktoria si tak celkem bez větší námahy dokráčela pro postup.

FK Baník Sokolov - FC Viktoria Plzeň 1:3 (0:2)