Plzeňská muzejní noc nalákala davy lidí - FOTKY

Již 20. ročník Plzeňské muzejní noci nabídl v pátek 31. května veřejnosti nahlédnout nejen do muzeí netradičním způsobem. Připraven byl bohatý program. Podívejte se na FOTKY.

Indiáni vezou z Vítkovic tři body

28.09.2012 19:28

Plzeňští Indiáni vyrazili v pátek 28. září na led celku, s nímž je před utkáním dělil rozdíl pouhých dvou bodů. S Vítkovickým nasazením si ale dokázali poradit a domů vezou zasloužené body.

hcplzen_logo_oficial

Na vítkovickém ledě se v pátek 28. září střetly dva týmy, které před zápasem dělily pouhé dva body – plzeňští Indiáni a Vítkovice.

V první části Vítkovice dokázaly vstřelit branku, která ovšem nebyla uznána. Indiáni pojali první třetinu velice bojovně a dokázali z ní zásluhou Ševce vytěžit branku, která je posunula do vedení.

Druhá třetina přinesla boj o góly na obou stranách. Vítkovice dokázaly sice ve třiadvacáté minutě vyrovnat, ale o necelé dvě minuty později Plzeň opět odskočila o gól. V přesilovce pak Indiáni navýšili na rozdíl dvou branek. Vítkovičtí si zahráli přesilovku pět na tři, tu ale využít nedokázali.

Závěrečná třetina posunula Vítkovice na dohled k vyrovnání, ale k jediné vstřelené brance této třetiny již žádná další nepřibyla. Plzeň tak přiváží z vítkovického ledu domů tři body.

HC Vítkovice Steel - HC Škoda Plzeň 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)

Utkání jsme pro vás sledovali online. Přinášíme přehled nejzajímavějších momentů:

05:31 - Z otočky zkoušel střílet Huna, střela šla však mimo branku.

07:15 - Už už se vítkovičtí diváci spolu s hráči na ledě radovali z úvodní branky. Ta však není pro útočícího hráče v brankovišti uznána.

11:32 - Plzeň jde do vedení. Po pěkné kombinaci je úspěšným střelcem Martin Ševc.

14:22 - Indiáni se dostali do přečíslení před Málkovou brankou, Strakovu šanci ale Málek vychytal.

Konec první třetiny.

20:26 - Za podražení putuje na trestnou lavici domácí Honzík.

22:58 - Vítkovice vyrovnávají. Úspěšným střelcem je Burger.

24:07 - Indiáni opět navyšují a odskakují Vítkovicím o branku. Autorem branky je Kovář.

31:29 - Viktor Ujčík míří na trestnou za nedovolené bránění.

32:32 - Plzeň navyšuje, Kovář poslal puk nad Málkovo rameno.

33:09 - Hanzlík dostává dvě minuty za hákování.

34:44 - Hákuje i Kovář a taktéž ho čekají dvě minuty na trestné.

38:16 - Ujčík nastřelil tyč.

Konec druhé třetiny.

44:17 - Burger vypálil z bezprostřední blízkosti, Mazanec schovává puk pod lapačkou a sudí kontrolují videozáznam.

44:17 - Branka není uznána, Vítkovičtí dávají najevo svoji nelibost.

46:49 - Ujčík stahuje náskok Plzně. Skóre je nyní 2:3.

59:40 - Vítkovice jsou v šesti.