Auto CB ŠKODA nový SUPERB

Starší žáci z Plzně jsou mistry ČR v házené!

06.06.2012 11:46

O prvním červnovém víkendu hostila Plzeň Mistrovství ČR v házené starších žáků, kterého se zúčastnil také domácí SSK Talent M.A.T. Plzeň, jemuž nakonec patřilo vítězství a titul mistra republiky!

Mistři ČR st. žáků

Starší žáci SSK Talent M.A.T. Plzeň se stali mistry ČR, ve finále, které se o víkendu hrálo v Plzni.

"Velkou radostí našeho klubu je úspěch starších žáků, kteří po mladých házenkářích Talentu Plzeň kategorie mladšího dorostu také vyhráli Mistra ČR," uvedla Zuzana Strýcová za SSK Talent M.A.T. Plzeň s tím, že do finálového turnaje Žákovské ligy se vedle Talentu Plzeň probojovaly také Lovosice, Karviná, Frýdek-Místek, Zubří a Strakonice.

Plzeňané si připsali výhru nad Strakonicemi 21:16, nad Lovosicemi 25:13, nad Karvinou 19:14, se Zubřím prohráli 17:23 a Frýdek-Místek porazili 28 : 17. Právem tak celý finálový turnaj vyhráli. Druzí skončili hráči Zubří a třetí házenkáři Lovosic.