Házenkáři Talentu si z Kopřivnice vezou postupový mečbol

13.04.2024 16:39

Talent tým Plzeňského kraje odehrál v sobotu 13. dubna od 15 hodin v Kopřivnici druhý zápas semifinálové série play-off Chance extraligy.

2024.04.06-11.48.01-528w

První semifinálový zápas před týdnem odehrál Talent na domácí palubovce a s přehledem vyhrál 40:26. V sérii se tak ujal vedení. Dnešní výhrou si pozici upevnil.

Plzeňští házenkáři ukázali svoji dominanci hned v úvodu utkání, kdy odskočili vysoko 11:3. Náskok se jim dařilo udržovat. Deset minut před koncem první poloviny začala pomalu domácí Kopřivnice osmibrankový náskok stahovat až do stavu 7:12. Plzeň ale vzápětí ukázala svoji sílu a první polovinu s přehledem vyhrála 18:10.

Do druhého poločasu vstoupila Kopřivnice velmi aktivně a zlepšila obranu, nicméně Plzni se dařilo vysoký náskok udržovat i nadále. Talent tedy kraloval i v druhé půlce, a tak úřadující mistr porazil Kopřivnici 28:20.

Série se tak přesouvá do Plzně. Třetí utkání se odehraje 21.04.2024 od 14:50 v hale Lokomotiva.