16.06.2024 14:15

Tragická nehoda zastavila provoz na dálnici, na D5 zemřel motorkář

Nehoda se stala dopoledne u Loděnice ne Berounsku ve směru na Prahu

Velký zápas Viktorie: Manchester City potvrdil roli favorita, zvítězil rozdílem tří branek, MÁME FOTKY!

17.09.2013 22:39

V rámci prvního utkání skupiny D Ligy mistrů přivítala v úterý 17. září plzeňská Viktoria na stadionu ve Štruncových sadech Manchester City. Anglický celek potvrdil roli favorita a zvítězil 3:0.

DSC_9261v
DSC_9176sDSC_9177sDSC_9178vDSC_9179vDSC_9183sDSC_9193sDSC_9208sDSC_9212sDSC_9233sDSC_9250vDSC_9252vDSC_9260vDSC_9261vDSC_9278vDSC_9279vDSC_9298vDSC_9309vDSC_9311vDSC_9347vDSC_9348vDSC_9375vDSC_9383vDSC_9384vDSC_9402vDSC_9407vDSC_9410vDSC_9413vDSC_9424vDSC_9451vDSC_9476vDSC_9478sDSC_9480v

Velkou událostí se pro plzeňský fotbal stal příjezd Manchesteru City na stadion do Štruncových sadů, kde ho v rámci prvního utkání skupiny D Ligy mistrů přivítala v úterý 17. září plzeňská Viktoria.

Pro Viktorii byl zápas s Manchesterem sportovním milníkem. Podruhé se ve své historii probojovala do skupinové fáze Ligy mistrů, ale vůbec poprvé hostila na hřišti ve Štruncových sadech soupeře v podobě jednoho z nejbohatších klubů světa, Manchester City.

V prvním poločase byla herní převaha znát na straně Manchesteru, ale výborné zákroky, které předvedl Matúš Kozáčik, přispěly k tomu, že své šance anglický soupeř nevyužil.

První branka utkání přišla až v osmačtyřicáté minutě druhé půle, když Agüero přesným pasem našel Džeka, který poslal Manchester do vedení.

O pět minut později navýšil skóre ve prospěch anglického celku Touré, který umístil balon pravačkou do vzdálenějšího rohu.

V osmapadesáté minutě se Manchester Plzni vzdálil už o tři branky, když zpoza vápna vypálil Agüero a jeho míč skončil u vzdálenější tyče Kozáčkovy branky.

V závěru utkání se Plzeň pokusila převzít iniciativu, bohužel ale svoji snahu v branku neproměnila.

FC Viktoria Plzeň – Manchester City 0:3 (0:0)