Tragická nehoda zastavila provoz na dálnici, na D5 zemřel motorkář

Nehoda se stala dopoledne u Loděnice ne Berounsku ve směru na Prahu

Plzeň stále třetí v tabulce! Doma zvládla zápas s Třincem - FOTKY

24.01.2020 20:07     24.01.2020 22:30

Plzeňští hokejisté si spravili po dvou prohrách chuť. V Logspeed CZ Aréně přivítali třinecké Oceláře. Po výhře nad Třincem se Škodovka stále drží na třetím místě tabulky.

IMG_0473-Edit-Edit

Škodovka přivítala na svém ledě v pátek 24. ledna Oceláře z Třince.

Hned po dvou minutách hry se Oceláři ujali vedení. Plzni se podařilo vyrovnat v polovině první třetiny. Třinecký brankář vyrazil střelu Sebastiana Maláta k volnému Vracovskému, který srovnal na 1:1. Junior Malát si tak připsal první kanadský bod mezi dospělými. Plzeň se dostala do vedení na začátku 15. minuty. Střelu si připsal Patrik Zdráhal. Po první třetině se šlo do kabin za stavu 2:1.

Třinec vyrovnal hned na počátku druhé třetiny. Ve 32. minutě byl plzeňský stadion ale opět na nohou, Plzeň se znovu dostala do vedení díky Vráblíkovi, který zvýšil na 3:2. Ve druhé části už další branka nepadla.

Ve třetí třetině si pak plzeňští fanoušci užili. Indiáni skorovali ještě dvakrát a zvýšili na konečných 5:2.

HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec 5:2 (2:1, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 10. Vracovský (Malát), 15. P. Zdráhal (Budík, Gulaš), 32. Vráblík (Mertl), 43. Budík, 54. Mertl (Gulaš) – 3. Chmielewski (O. Kovařčík), 23. O. Kovařčík (M. Doudera).

HC Škoda Plzeň: Frodl (Kolář) – Budík, Čerešňák, Pulpán (A), Jánošík, Jank, Vráblík, L. Kaňák – P. Zdráhal, Mertl (A), Gulaš (C) – Kantner, Kracík, Pour – V. Němec, Kodýtek, Rob – Malát, Přikryl, Vracovský.

HC Oceláři Třinec: Štěpánek (L. Daneček) – Zahradníček, M. Doudera, Galvinš, D. Musil, Gernát, Roth, Haman – Dravecký (A), P. Vrána, Martin Růžička (A) – Hrehorčák, Wolski, M. Stránský – Adamský (C), Marcinko, Hrňa – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík.