Sport

Plzeňská Škodovka s přehledem porazila HC Vítkovice

Sport

V pátek 26. února hostila Plzeň Vítkovice. Domácí se dotali do vedení již v první třetině utkání. Štěstí se je drželo i ve třetí třetině a plzenští Indiáni tak porazili Vítkovice 3:1.

26. 2. 2021 18:56
MIKR
Pokračovat ve čtení

VIDEO 5: Cvičíme doma s Fit Studiem Jiřiny Hůrkové - POWER JÓGA

Sport

Hýbat se můžete i doma. Je tady další díl on-line cvičení s Fit Studiem Jiřiny Hůrkové. Dnes power jóga pro začátečníky i mírně pokročilé.

26. 2. 2021 12:16
MH

Drama až do konce, plzeňská Škodovka porazila Tygry až na nájezdy

Sport

Ve středu 24. února hostila Plzeň Liberec. Dramatické utkání se protáhlo, rozhodovaly až samostatné nájezdy. Štěstí se nakonec usmálo na domácí Plzeň.

24. 2. 2021 19:53
MH

Plzeňská Škoda byla na halovém šampionátu úspěšná, dovezla rekordní počet medailí

Zprávy

Spanilá jízda plzeňské atletiky mezi republikovou špičkou pokračuje i v roce 2021. Z Ostravy si odváží 1 zlatou, 5 stříbrných a 3 bronzové medaile.

22. 2. 2021 8:25
RJ

Škodovka doma nestačila na brněnskou Kometu

Sport

Po venkovní sérii se indiáni představili konečně doma, v neděli 21. února přivítali brněnskou Kometu.  Brno ale neporazili, Kometě stačila k výhře jen jedna jediná branka.

21. 2. 2021 18:58
MH

Viktorka porazila doma Bohemians. Hosté neproměnili penaltu

Sport

V jubilejním 20. kole FORTUNA:LIGY se svěřenci trenéra Adriana Guľy utkali na domácí půdě s Bohemians 1905. Nad Klokany vyhráli 3:1 po gólech Joela Kayamby, Pavla Buchy a Jeana-Davida Beauguela.

21. 2. 2021 15:57
MH

VIDEO 4: Cvičíme doma s Fit Studiem Jiřiny Hůrkové - JÓGOVÉ PROTAŽENÍ

Sport

Hýbat se můžete i doma. Je tady další díl on-line cvičení s Fit Studiem Jiřiny Hůrkové. Dnes jemné jógové protažení s Petrou Kočovou (pomůcka jógový blok nebo míček).

19. 2. 2021 10:00
MH

Indiáni prohráli ve Třinci, rozhodlo se dvě vteřiny před koncem utkání

Sport

Jen dvě vteřiny scházely do konce utkání...a zdálo se, že zápas spěje k prodloužení. Škodovka ale remízu nakonec neudržela, jen dvě vteřiny do konce zápasu inkasovala a v Třinci prohrála 2:3.

17. 2. 2021 19:53
MH

Indiáni odjíždí z Boleslavi bez bodu

Sport

Bohužel ani napodruhé se Plzni s Boleslaví nedařilo, ani pondělní zápas Plzni body nepřinesl. Bruslaři rozhodli až ve třetí třetině, kdy do branky Plzně nasázeli hned 4 góly.

15. 2. 2021 19:45
MH

Evropský pohár se odkládá, pozemní hokejisté z Litic už od října nehráli

Zprávy

Pandemie zasahuje do spousty oblastí. Jednou z nich je i sport. Litiční pozemní hokejisté odehráli poslední zápas 3. října 2020. Od té doby se žádný další turnaj nekonal.

15. 2. 2021 13:31
RJ

Viktorka vedla od 4. minuty, nakonec ale v Boleslavi remizovala

Sport

Díky brzké trefě Šulce viktoriáni vedli od 4. minuty, Mladá Boleslav v dalším průběhu otočila stav zápasu. Na konečných 2:2 v závěru vyrovnal Lukáš Matějka.

14. 2. 2021 16:20
MH

VIDEO 3: Cvičíme doma s Fit Studiem Jiřiny Hůrkové - PILATES

Sport

Hýbat se můžete i doma. Pokud jste ještě nezačali, je nejvyšší čas. On-line cvičení s Fit Studiem Jiřiny Hůrkové najdete pravidelně na QAPu každý pátek.

12. 2. 2021 9:01
MH

Plzeň zdolala Nové Veselí těsně 29:27 - FOTKY

Zprávy

„Nové Veselí hraje hezkou, nebo spíš kvalitní házenou. Jejich systém má hlavu a patu. Já bych je nijak nepodceňoval, určitě se připravíme zodpovědně,“ řekla trenér Západočechů Petr Štochl.

11. 2. 2021 9:23
RJ

Viktorka postupuje do dalšího kola MOL Cupu, soupeře rozstřílela 7:0

Zprávy

Fotbalisté třetiligového FK Přepeře mají za sebou největší zápas ve své historii, v 16:00 hodin se na stadionu Viktorie Plzeň postavili proti pětinásobným českým mistrům.

10. 2. 2021 19:05
RJ

Škodovka porazila Budějovice v prodloužení

Sport

Indiáni přivítali v neděli 7. února na svém ledě nováčka z Českých Budějovic. Poslední duel před reprezentační pauzou Škodovka nakonec zvládla v prodloužení.

7. 2. 2021 21:23
MH

Talent porazil Brno a upevnil si druhé místo tabulky - FOTKY

Sport

Talent tým Plzeňského kraje porazil v neděli 7. února na domácí palubovce Brno 23:19. Plzeň si tak upevnila druhé místo v tabulce Strabag Rail extraligy.

7. 2. 2021 14:16
MH

Oslabená Viktorka doma prohrála s Libercem

Sport

Duel Viktorky s Libercem body Plzni nepřinesl. Na domácím hřišti Viktorka jednou inkasovala a prohrála 0:2. Plzeň hrála celý druhý poločas v deseti.

Sport

Talent tým Plzeňského kraje vyhrál ve Frýdku-Místku těsně 25:24 a upevnil si druhé místo. V neděli přivítá od 10.30 hodin SKKP Handball Brno.

3. 2. 2021 22:15