Sport

Viktorka v přípravě poprvé padla. Mladé Boleslavi stačil jediný gól

Zprávy

Viktorii Plzeň skončila dlouhá série 27 přípravných utkání v řadě bez prohry. V sobotu 22. ledna totiž v Luční ulici vyhrála Mladá Boleslav 1:0.

22. 1. 2022 14:02
LeH
Pokračovat ve čtení

Plzeň prohrála západočeské derby, z Varů veze těsnou porážku

Sport

Zápas 44. extraligového kola odehrála plzeňská Škodovka v pátek 21. ledna na ledě soupeře. Na Energii ale Škodovka nestačila. Rozhodovalo se hlavně ve druhé třetině, kdy Vary zvýšily náskok.

21. 1. 2022 20:42
MH

Levý obránce Matěj Hybš opouští Plzeň. Bude hostovat v polské lize

Zprávy

Obránce Matěj Hybš stráví jarní část ligové soutěže v týmu Bruk-Bet Termalica Nieciecza, kam odchází na půlroční hostování. Do Krakova odletěl z Prahy v neděli 16. ledna.

17. 1. 2022 16:55
LeH

Úterní hokejový zápas se Zlínem se odkládá, důvodem je nákaza v týmu

Sport

Zápas Plzně se Zlínem, který se měl uskutečnit v úterý 18. ledna, se odkládá. Informaci oficálně potvrdil plzeňský hokejový klub. Náhradní termín budou kluby řešit.

16. 1. 2022 15:59
MH

Plzeň stále čeká na první letošní výhru, zápas s Libercem nezvládla

Sport

Hokejové Škodovce se v roce 2022 nedaří, na své první vítězství v tomto roce si musí ještě počkat. Ani páteční domácí utkání nepřineslo Plzni výhru.

14. 1. 2022 20:10
MH

V Plzni se o víkendu konalo Halové mistrovství ČR Mixed ve frisbee - FOTKY

Zprávy

O víkendu se v Městské hale Lokomotiva v Plzni konalo Halové mistrovství České republiky kategorie mixed v Ultimate Frisbee. Podívejte se do fotogalerie.

9. 1. 2022 19:30
RJ

Indiáni vyrazili hájit čtvrtou příčku do Vítkovic, o výsledku rozhodl konec zápasu

Zprávy

Škoda vyrazila k veledůležitému souboji o postupovou čtyřku do Vítkovic. Boj o čtvrté místo, které zaručuje přímý postup do play-off, ale  hokejisté Plzně nezvládli.

9. 1. 2022 18:58
RJ

Kdo se stal vítězem ankety Atlek roku Plzeňského kraje? Podívejte se...

Zprávy

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety Atlet roku Plzeňského kraje, kterou tradičně vyhlašuje Plzeňský krajský atletický svaz, se uskutečnilo v hotelu Primavera v pátek 7. ledna.

8. 1. 2022 17:38
RJ

Plzeň smetla třetiligový Písek, příští zápas odehraje s druholigovou Příbramí

Zprávy

Premiéru za Viktorku si odbyl Roman Potočný, prostor dostali také navrátilci z hostování ve Viktorii Žižkov Šimon Gabriel a Josef Koželuh.

8. 1. 2022 15:28
RJ

Třetí výhra v řadě pro BK Loko Plzeň, hráči podali velmi dobrý výkon - FOTKY

Zprávy

Basketbalisté z plzeňské Lokomotivy se po vánoční pauze utkali v rámci prvoligových bojů ve skupině západ s USK Praha B. Od 19 hodin začal v Městské sportovní hale boj, který byl nakonec úspěšnější pro domácí.

8. 1. 2022 9:32
RJ

První domácí zápas v novém roce byl pro Škodovku neúspěšný

Zprávy

Modrobílí bojovali v rámci prvního domácího duelu roku 2022 s Mountfieldem, třetí třetina rozhodla o vítězství Hradce Králové.

6. 1. 2022 20:08
RJ

Do kádru přišla první zimní posila! Novým Viktoriánem je Roman Potočný

Zprávy

Do kádru plzeňské Viktorie přichází první posila. Novým hráčem červenomodrých barev se stává krajní záložník s více než 200 ligovými starty Roman Potočný.

6. 1. 2022 12:10
LeH

Viktoriáni zahájili přípravu, Šimon Falta odchází na hostování

Zprávy Plzeň

Zimní příprava byla zahájena. Trenér Michal Bílek v pondělí 3. ledna poprvé v novém roce přivítal své svěřence v Doosan Areně. Chyběl mezi nimi záložník Šimon Falta, který odchází na půlroční hostování s opcí do Baníku Ostrava.

3. 1. 2022 14:55
LeH

Do Plzně přiletěla Kometa, do Brna odletí s prázdnou

Zprávy

Škodováci odehráli poslední zápas roku 2021 a mohou se radovat. Po nevydařeném utkání na jihu Čech na domácím ledě přivítali Kometu Brno.

30. 12. 2021 20:00
RJ

Poslední předvánoční zápas byl vítězný pro Plzeň, doma porazila Mladou Boleslav

Zprávy

Souboj s Bruslaři z Mladé Boleslavi byl vyrovnaný do poslední chvíle, po prodloužení bere Škodovka dva body. Na soupeře byli Indiáni připraveni.

23. 12. 2021 20:41
RJ

Vyrazte na vánoční lyžování na šumavský Špičák!

Sport

Vánoční svátky na šumavském Špičáku nabídnou s výjimkou zítřejšího Štědrého dne běžný provoz od 8:30 do 16 hodin. 24. prosince bude možnost lyžovat jen do 12:30 hodin.

23. 12. 2021 10:55
LeH

Poslední zápas roku přinesl Talentu vítězství a postup do finále - FOTKY

Talent tým Plzeňského kraje zakončil rok semifinálovým zápasem Českého poháru, v němž vyzval ve středu 22. prosince v repríze extraligového finále tradičního rivala Baník Karviná.

23. 12. 2021 9:45
LeH

Plzeň vlétla na led Olomouce, odváží si tříbodový dárek k Vánocům

Zprávy

Indiáni se v období mezi reprezentační přestávkou a Štědrým dnem vydali na led Olomouce, po parádní hře si domů odváží tři body. Spokojený je i trenér Plzně.

21. 12. 2021 20:50
RJ

Město Plzeň podpoří výstavbu nové sportovní haly nejen pro žákovský fotbal

Zastupitelé města Plzně schválili poskytnutí dotace ve výši 20 milionů korun sportovnímu klubu SK Plzeň 1894 na výstavbu sportovní haly pro žákovský fotbal.

20. 12. 2021 7:14
LeH

Je to tam! Viktorka porazila Karvinou a rok 2021 zakončuje na 2. místě tabulky

Zprávy

S rokem 2021 se rozloučila Viktorka vítězně. V posledním zápase tohoto roku porazila Karvinou a raduje se z 2. místa v tabulce. Příště se utká doma s Hradcem Králové.

18. 12. 2021 17:14