POZOR! Neprůjezdná komunikace
Kvůli havárii auta do sloupu jsou dráty vysokého napětí na zemi. Neprůjezdná komunikace na obec Hvížďalka, hlavní komunikace ze Spáleného Poříčí na Těnovice je průjezdná.

Hokejisté Plzně oslavují první vítězství v sezóně

27.09.2022 20:30

V západočeském derby Plzeň ukořistila první tři velmi důležité body do extraligové tabulky. Karlovy Vary porazila 6:3.

Hokejisti_Plzeň_270922_HC Škoda Plzeň

První třetina nabídla fanouškům čtyři branky, které si rovnoměrně rozdělili domácí i hosté.

I na konci druhé třetině platil nerozhodný stav. Hosté se nejprve dostali do vedení, ale v samotném závěru dvacetiminutovky srovnal v přesilovce z hranice brankoviště Kryštof Hrabík.

Třetí třetina už byla v režii Plzně, v brance soupeře skončily tři trefy.

Branky a nahrávky: 11. Kodýtek (Budík, Schleiss), 16. Kodýtek (Zámorský), 40. Hrabík (Rekonen, Kaňák), 50. Blomstrand (Hrabík), 59. Rekonen (Hrabík), 60. Baránek (Hrabík, Blomstrand) – 5. Bernad (Vondráček), 13. Rachůnek (Gríger, Černoch), 25. Vondráček (Bernad, Lukeš).

Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 6:3.