Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Plzeňská Slavia láká k rekreačním sportům

25.04.2010 17:57

Plzeňská Slavia na Borech vedle Borského parku je známá především díky tenisu. Místní klub odchoval nejednu slavnou tenistku. Slavia ale láká Plzeňany také k dalším rekreačním sportů.

IMG_5246
IMG_5246IMG_5247IMG_5260IMG_5262IMG_5249IMG_5261IMG_5256IMG_5263

Slavii není dlouho třeba představovat. Je to takový kus přírody ve městě. Najdete ji v Plzni na Borech vedle Borského parku. Krásné prostředí tenisových kurtů a dalších sportovišť může využít každý. Slavia je známá především díky svému tenisovému oddílu, který vychoval spoustu českých slavných tenisek. Když jsou zrovna slavné plzeňské tenistky doma, trénují právě na Slavii. V pátek 23. dubna jste tak mohli na Slavii vidět trénovat Báru Záhlavovou Strýcovou. 

Tenisové kurty si můžete kdykoliv pronajmout. Areál má celkem 17 antukových venkovních kurtů a 4 vnitřní kurty v hale. Kromě tenisových kurtů jsou k dispozici ještě další sportoviště. 2 beach volejbalové kkurty lákají hlavně za teplého a slunečného počasí. Nohejbal nebo volejbal můžete hrát ještě na antukových kurtech. K dispozici jsou i hřiště na futsal nebo házenou se špičkovým umělým povrchem.

S dětmi si můžete zahrát třeba minigolf, 24 drah je součástí Borského parku. Florbal, házenou, futsal nebo volejbal můžete hrát i uvnitř. Hala má nový povrch i osvětlení. Zatoužíte-li po odpočinku, k dispozici je sauna a vířivka.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT