05.07.2025 12:47
Víte, že v Domažlicích funguje celodenní úschovna kol?
Cyklisté ji mohou využít zdarma.
05.07.2025 12:47
Cyklisté ji mohou využít zdarma.
04.07.2025 14:17
04.07.2025 10:10
Nepomuk se pyšní úplně novým víceúčelovým hřištěm a slavnostní otevření proběhlo ve velkém stylu. nechyběla barmanská ani kulinářská show a pivo teklo proudem.
Nepomuk se může pochlubit zbrusu novým víceúčelovým hřištěm. Slavnostně se otevřelo o víkendu a teď už bude sloužit široké veřejnosti. Slavnostní otevření proběhlo ve velkém stylu, nechyběla kuchařská, ani barmanská show. Peklo se sele a pivo teklo proudem.
Slavnostní otevření nového hřiště v areálu hotelu U Zeleného stromu nabídlo nejen sportovní odpoledne ale také nabitý doprovodný program. Nechyběly ani ochutnávky všech možných dobrot. Slavnostní otevření se zhostil náš nejlepší golfista Marek Nový svým odpalem a pak už se mohlo začít slavit.
Do Nepomuku dorazil i špičkový kuchař Lukáš Uher, který je komisařem Czech Specials při EU. Po kuchařské show pak následovala mimo jiné škola vaření, kde si mohli všichni vyzkoušet řadu kuchařských triků a následovala soutěž pro odvážné v krájení cibule.
Krom jiného si diváci užili barmanskou show v podání Martina Feifera, barmana roku 2011, a pivo teklo proudem přímo od nejsympatičtějšího výčepního loňské sezóny Petra Berky. Teď už bude hřiště sloužit ne na oslavy, ale přímo sportu.
FOTO: Tomáš Sladký