Auto CB ŠKODA nový SUPERB

V Plzni se poběží o víkendu další RunTour, nabídne souboj běžecké elity

19.08.2016 13:48

Běžecký závod RunTour se poběží v centru Plzně už tuto sobotu 20. srpna. O vítězství se poperou nejlepší běžci. Start a cíl závodu bude v Mlýnské strouze.

run tour

Poslední RunTour v Liberci nabídla souboj tří top běžců, kteří se pravidelně prohání po českých tratích. A ani ta plzeňská nebude výjimkou. Navíc to bude stejná trojice běžců, která se na RunTour potkala v červenci. Tehdy vyhrál Milan Kocourek. Teď ale chystá Víťa Pavlišta a Maročan Saji odvetu.

„Rozhodně mu to nedáme zadarmo. Krosová trať v Liberci mi nevyhovovala, měl jsem po ní i zdravotní problémy. Teď se ale cítím fit a chci vyhrát,“ říká Maročan reprezentující barvy Itálie. Jeho odhodlání sdílí i Víťa Pavlišta, kterého Kocourek sesadil z libereckého trůnu poprvé v historii RunTour. „Mám mu co vracet, to je jasné. Miluju závodění, jsem rád, že bude na trati pořádná konkurence.“

Milan Kocourek už letos uspěl na dvou RunTourách a do třetice chce vyhrát v Plzni. Jedu si pro vítězství, ale zadarmo mi ho nikdo nedá, to si dobře uvědomuji. Rozhodně nic nepodcením,“ říká Kocourek.

RunTour v Plzni proběhne v sobotu 20. srpna odpoledne od 13:30. „Plzeňská trať je rychlá. Věříme, že nejen elitní běžci zaútočí na seriálový rekord, ale také všichni nadšení hobíci na svůj osobní. Z nich máme vždy největší radost,“  říká za pořadatele Richard Valoušek.

Více na run-tour.cz.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte