Hokej

Dramatický zápas! O vítězství nad Olomoucí rozhodl gól v 59. minutě

Sport

Drama až do konce a tak trochu infarktový zápas... Olomouc ve třetí třetině srovnala a o vítězství Plzně rozhodl až gól Milana Gulaše v 59. minutě.

24. 1. 2021 18:37
MH
Pokračovat ve čtení

Napínavý souboj skončil vítězstvím pro Plzeň

Sport

Právě skončil duel osmatřicátého kola, ve kterém indiáni na svém ledě přivítají Mountfield. Oba celky si zatím vedou naprosto shodně. Mají odehrán stejný počet zápasů a na kontě devětapadesát bodů.

22. 1. 2021 18:29
MIKR

Ze Zlína jedou indiáni s prázdnou, zlom v neúspěchu se tak nekonal

Zprávy

V úterý 19. ledna zamířili indiáni do dalekého Zlína, už podruhé v sezóně. Bohužel, štěstí jim nepřálo a domů jedou s prázdnou. Západočeši doufali, že nezdary už mají za sebou.

19. 1. 2021 19:58
RJ

"Buďte pracovití a cílevědomí," vzkazuje Petr Kodýtek mladým sportovcům

Sport

Zajímá vás, jak se hraje mladému útočníkovi z HC Škoda Plzeň bez diváků, jak nyní probíhají jeho tréninky, nebo jak tráví svůj volný čas? Nejen na tyto otázky odpoví Petr Kodýtek v našem rozhovoru.

19. 1. 2021 13:45
MIKR

Kodýtek a Kaňák budou i nadále v Plzni, klub jim prodloužil smlouvy

Sport

Petr Kodýtek a Lukáš Kaňák podepsali v pondělí 18. ledna smlouvy u HC Škoda Plzeň na další dvě sezony. Modrobílý dres budou oblékat plzeňští ochovanci až do sezony 2022/23.

18. 1. 2021 16:55
MH

Indiáni prohráli s Libercem v prodloužení

Sport

Alespoň jeden bod si připsala plzeňská Škodovka po zápase s libereckými Tygry. Na konci zápasu byl stav vyrovnaný, ale Liberec v prodloužení využil přesilovku a připsal si vítěznou branku.

17. 1. 2021 19:03
MH

Plzeň byla třikrát ve vedení, nakonec ale zápas s Vítkovicemi prohrála

Sport

Dramatický zápas na ledě Vítkovic nakonec končí porážkou plzeňských indiánů. I když v průběhu zápasu Škodovka třikrát vedla, body nakonec zůstávají Vítkovicím.

15. 1. 2021 20:06
MH

Hradec Králové překazil bodovou sérii indiánů, Plzeň padla 1:4

Zprávy

Plzeňská Škodovka se po dvou dnech opět představila v extraligovém duelu, doma přivítala poprvé v seźoně královéhradecký Mountfield. Hostující celek ale duel ovládl a získal všechny tři body.

13. 1. 2021 10:48
RJ

Plzeň si z Brna odvezla dva body, rok 2021 indiánům přeje štěstí

Zprávy

Tentokrát hokejisté z Plzně vyrazili až do Brna. O góly se postarali Petr Straka, David Jiříček a Petr Kodýtek. Plzeňáci tak bodovali i ve čtvrtém zápasu, který se odehrál v roce 2021.

11. 1. 2021 8:55
RJ

První gól byl náhoda, omylem jsem tam skočil Gulašovi, říká Martin Lang

Sport

V pátečním západočeském derby debutoval v dresu Plzně Martin Lang. A premíéra se mu povedla, v utkání střelil nejen svůj premiérový gól v nejvyšší soutěži. Co po zápase Lang prozradil?

9. 1. 2021 11:38
MH

Západočeské derby vyhrála Plzeň, Lang dal při svém debutu dva góly

Sport

První západočeské derby hostila v pátek 8. ledna Plzeň. Po parádní přestřelce zůstávají body nakonec doma. Plzeň vyhrála s rozdílem jedné branky. Svůj extraligový debut brankově oslavil Martin Lang.

8. 1. 2021 20:28 | Aktualizováno 8. 1. 2021 20:46
MH

Zemřel Zdeněk Kletečka, plzeňská hokejová legenda

Sport

Ve středu 6. ledna zemřel bývalý hokejový brankář Plzně a plzeňská hokejová legenda Zdeněk Kletečka. S hokejem začínal už za druhé světové války, v roce 2019 byl vyhlášen legendou klubu.

7. 1. 2021 17:34
MH

Indiáni si v dnešním druhém zápase napravili reputaci a zvítězili nad Třincem

Sport

Je dobojováno! Závěrečnou periodu ovládli domácí v poměru 4:0 a lví podíl na tom má Petr Straka, který za osm minut zvládl čistý hattrick. Hvězdou zápasu je ale i bezesporu Dominik Pavlát.

4. 1. 2021 20:15
MIKR

Indiáni bojovali, prodloužení ale rozhodlo o vítězství Třince

Zprávy

První utkání v novém roce čekalo indiány hned v neděli 3. prosince. Boj proti Ocelářům byl napínavý až do samotného konce, rozhodovalo se v prodloužení.

3. 1. 2021 20:00
RJ

První zápasy nového roku jsou tady, Indiány čeká náročný dvojduel

Zprávy

V nedělí 3. 1. se Škodovka postaví na domácí led proti třineckým Ocelářům, netradičně pak hned v pondělí znovu. Petr Čerešňák avizuje nelehké souboje, Ladislav Čihák očekává stoprocentní nasazení.

2. 1. 2021 18:37
KEE

Nepovedený závěr roku. Hokejisté Škody Plzeň v posledním zápase prohráli

Zprávy

Hokejistům Škody Plzeň se tentokrát nezadařilo a nenavázali tak na svoji předchozí výhru v Litvínově. Poslední zápas sezóny prohráli s Mateda Motor České Budějovice 3:4 v prodloužení.

30. 12. 2020 18:32
MIKR

Předposlední zápas roku 2020 dopadl pro HC Škoda Plzeň úspěšně!

Zprávy

Přestože se stále hraje bez podpory diváků, Plzeň konečně prolomila svou smůlu s Litvínovem a po pěti prohrách v řadě konečně zvítětila. HC Škoda Plzeň si domů odváží výhru 3:0.

28. 12. 2020 19:34
MIKR

Ani doma se Západočechům nepodařilo vyhrát, rozhodovaly nájezdy

Zprávy

Plzeň uvítala na svém ledě Mladou Boleslav. Celý zápas byl jak na přesýpacích hodinách, nakonec musely o vítězi duelu rozhodnout nájezdy. Tam se více dařilo protihráčům.

27. 12. 2020 9:26
RJ

Plzeň z "města perníku" odjela s prohrou, Pardubice zvítězily 4:1

Zprávy

Západočeši se z předvánočního utkání v Pardubicích vrátili s prázdnou. Protihráči hráli vyrovnanější hru, byli produktivnější. Zápas tak skončil 4:1.

23. 12. 2020 7:52
RJ

Plzenští indiáni se chystají do Pardubic, podle Straky je čeká bojovné utkání na krev

Zprávy

Po týdenní reprezentační přestávce se modrobílí vrací do zápasového procesu. V úterý vyrazí do Pardubic a v utkání s Dynamem se pokusí přerušit sérii porážek.

21. 12. 2020 19:15