Hokej

Škodovka se vrací z Hradce bez bodu. Na východě Čech padla 5:6

Zprávy

Hradec rozhodl o svém vítězství ve druhé třetině. Indiáni dokázali čtyřbrankový náskok Východočechů stáhnout na rozdíl jediného gólu. Na body ale už nedosáhli.

20. 9. 2019 20:29
VK
Pokračovat ve čtení

Škodovka do toho! 90 let hokeje v Plzni očima fanoušků v muzeu

Zprávy Plzeň

"Škodovka do toho! 90 let hokeje v Plzni očima fanoušků" to je název výstavy, která se chystá v Západočeském muzeu v Plzni. Muzeum připravilo výstavu ve spolupráci s fanoušky.

18. 9. 2019 17:41
MH

Extraligová domácí premiéra vyšla, Plzeň porazila Litvínov - FOTKY

Sport

První extraligový domácí zápas Plzně proti Litvínovu nebyl zrovna bohatý na góly. Plzeň držela dlouho jednobrankové vedení. Druhý gól padl nakonec až v závěru zápasu.

15. 9. 2019 19:04 | Aktualizováno 15. 9. 2019 21:34
MH

Pozemní hokej: Litice deklasovaly pražskou Hostivař

Sport

Zcela jednoznačně vyhrály Litice nad pražskou Hostivaří. Litice se se soupeřem nepáraly od prvních minut. Stínem na utkání bylo akorát zranění jednoho z domácích hráčů.

15. 9. 2019 16:48
MH

Dramatický úvod sezony! Plzeň se Spartou prohrála v prodloužení

Sport

Začátek extraligy je tady, Plzeň začala zápasem na Spartě. A hned na úvod to bylo pořádné drama. Oba týmy ztratily jasné vedení a zápas došel až do prodloužení.

12. 9. 2019 21:18
MH

S novými dresy, ale stálým partnerem! Hokejoví indiáni jsou před branami extraligy

Sport

Plzeňští hokejoví indiáni už v tomto týdnu vstoupí do nového ročníku Tipsport extraligy. Generálním partnerem zůstává Škoda Transportation, dresy jsou ale nové! Podívejte se na VIDEO!

9. 9. 2019 12:16
MK

Pozemní hokej: Litice v prvním kole nezaváhaly

Sport

Litice hostily slovenskou Raču Bratislava a hned první kolo přineslo výhru. Litice hru zcela ovládly a připisují si výhru 5:0. Co říká po zápase trenér Dolejš?

8. 9. 2019 13:58
MH

Další výhra indiánů v CHL, porážejí dánský Rungsted - FOTKY

Sport

Plzeňští indiáni se v rámci CHL přesunuli do Dánska, kde se v sobotu 7. září utkali s týmem Rungsted Seier Capital. Proti dánskému týmu si indiáni připisují další výhru a mohou slavit postup.

7. 9. 2019 20:34
MH

Plzeňští hokejisté mají v kapse další výhru v Lize mistrů!

Sport

V letošním ročníku CHL už má plzeňská Škodovka na kontě třetí výhru. Tentokrát vyhrála Plzeň na severu Evropy proti HPK HÄMEENLINNA. Hrdinou utkání je kapitán Gulaš, který dal dva góly.

5. 9. 2019 20:01 | Aktualizováno 5. 9. 2019 21:14
AK

Řady hokejových indiánů rozšíří Martin Heřman! S klubem podepsal roční smlouvu

Sport

HC Škoda Plzeň hlásí příchod staronové tváře. Do svého mateřského klubu se vrací odchovanec a rodák z Plzně, 32letý útočník Martin Heřman. S klubem podepsal jednoletou smlouvu.

2. 9. 2019 13:51
MK

Plzeň zvládla i druhý zápas CHL, přestřílela dánský Rungsted

Sport

Hokejová Liga mistrů pokračuje. Po čtvrteční výhře nad finskou Hämeenlinnou Plzeň přivítala dánského mistra. A fanoušci se mohli radovat. Indiáni svého soupeře přestříleli 9:3.

31. 8. 2019 20:10
MH

Plzeň dokázala zápas otočit a v prodloužení nad Finy vyhrála

Sport

První utkání Ligy mistrů mezi HC Škoda Plzeň a finským HPK Hämeenlinna se nevyvíjelo pro indiány dobře, závěr ale Plzni vyšel skvěle. V prodloužení vyhrála 5:4!

29. 8. 2019 19:43
MH

Zimní stadion v Doudlevcích mění název! Nově to bude Logspeed CZ Aréna

Zimní stadion v plzeňských Doudlevcích mění název. Klub HC Škoda Plzeň uzavřel smlouvu s novým partnerem, přejmenování stadionu je její součástí. Nový název ponese už ve čtvrtek!

28. 8. 2019 13:49
MK

NHL v Plzni? V dresech hvězdných týmů nastoupily hokejové naděje - FOTKY

Sport

Unikátní hokejový turnaj ve stylu zámořské NHL se rozehrál v Plzni na zimním stadionu na Košutce. KVB-NHL Cup má za sebou základní část, chystá se finále! Podívejte se na fotky!

27. 8. 2019 10:59
MK

Zahájení hokejové sezóny v Plzni bude ve velkém stylu! Chystá se bohatý program

Sport

Hokejisté HC Škoda Plzeň už v tomto týdnu otevřou brány nové sezóny. Ve čtvrtek rozehrají úvodní utkání v rámci Ligy mistrů. Klub připravil i doprovodný program!

26. 8. 2019 13:57
MK

Hokejové partnerství je uzavřené! Indiáni podpoří plzeňské akademiky

Sport

Klub HC Škoda Plzeň a univerzitní tým Akademici Plzeň uzavřeli oficiálně dohodu o vzájemné spolupráci. Jedná se o první podpobné partnerství mezi profesionálním a univerzitním týmem u nás.

19. 8. 2019 14:57
MK

Liga mistrů se blíží! Prodej vstupenek na úvodní utkání indiánů startuje

Sport

Už v srpnu vstoupí hokejoví indiáni do nového ročníku Ligy mistrů. Hned na úvod se představí doma. Prodej vstupenek na první domácí zápasy startuje!

14. 8. 2019 7:58
MK

Sezona klepe na dveře. Indiáni chystají setkání s fanoušky

Zprávy

Tradiční předsezonní setkání vedení plzeňského hokejového klubu s jeho příznivci se uskuteční už v nadcházejícím týdnu. Akce proběhne přímo na zimním stadionu.

10. 8. 2019 14:51
VK

Indiáni už trénují na ledě. Přípravné duely se blíží

Zprávy

Hokejoví indiáni vstoupili do poslední části přípravy na nadcházející sezonu. Za sebou mají první tréninky na ledě. Začátkem srpna je čekají první přípravné zápasy.

26. 7. 2019 19:55
VK

ME juniorů v pozemním hokeji v Plzni Liticích je u konce - FOTKY a VÝSLEDKY

Sport

Sobota 20. července byla posledním dnem ME juniorů v Liticích. Česko se utkalo s Itálií, na programu byly i další zápasy a finále Skotska s Ruskem. Přinášíme fotky a výsledky.

21. 7. 2019 13:05