Hokej

Plzeň prohrála západočeské derby, z Varů veze těsnou porážku

Sport

Zápas 44. extraligového kola odehrála plzeňská Škodovka v pátek 21. ledna na ledě soupeře. Na Energii ale Škodovka nestačila. Rozhodovalo se hlavně ve druhé třetině, kdy Vary zvýšily náskok.

21. 1. 2022 20:42
MH
Pokračovat ve čtení

Úterní hokejový zápas se Zlínem se odkládá, důvodem je nákaza v týmu

Sport

Zápas Plzně se Zlínem, který se měl uskutečnit v úterý 18. ledna, se odkládá. Informaci oficálně potvrdil plzeňský hokejový klub. Náhradní termín budou kluby řešit.

16. 1. 2022 15:59
MH

Plzeň stále čeká na první letošní výhru, zápas s Libercem nezvládla

Sport

Hokejové Škodovce se v roce 2022 nedaří, na své první vítězství v tomto roce si musí ještě počkat. Ani páteční domácí utkání nepřineslo Plzni výhru.

14. 1. 2022 20:10
MH

Indiáni vyrazili hájit čtvrtou příčku do Vítkovic, o výsledku rozhodl konec zápasu

Zprávy

Škoda vyrazila k veledůležitému souboji o postupovou čtyřku do Vítkovic. Boj o čtvrté místo, které zaručuje přímý postup do play-off, ale  hokejisté Plzně nezvládli.

9. 1. 2022 18:58
RJ

První domácí zápas v novém roce byl pro Škodovku neúspěšný

Zprávy

Modrobílí bojovali v rámci prvního domácího duelu roku 2022 s Mountfieldem, třetí třetina rozhodla o vítězství Hradce Králové.

6. 1. 2022 20:08
RJ

Do Plzně přiletěla Kometa, do Brna odletí s prázdnou

Zprávy

Škodováci odehráli poslední zápas roku 2021 a mohou se radovat. Po nevydařeném utkání na jihu Čech na domácím ledě přivítali Kometu Brno.

30. 12. 2021 20:00
RJ

Poslední předvánoční zápas byl vítězný pro Plzeň, doma porazila Mladou Boleslav

Zprávy

Souboj s Bruslaři z Mladé Boleslavi byl vyrovnaný do poslední chvíle, po prodloužení bere Škodovka dva body. Na soupeře byli Indiáni připraveni.

23. 12. 2021 20:41
RJ

Plzeň vlétla na led Olomouce, odváží si tříbodový dárek k Vánocům

Zprávy

Indiáni se v období mezi reprezentační přestávkou a Štědrým dnem vydali na led Olomouce, po parádní hře si domů odváží tři body. Spokojený je i trenér Plzně.

21. 12. 2021 20:50
RJ

Západočeši vezou z Pardubic alespoň bod, rozhodovaly samostatné nájezdy

Zprávy

Fanoušci plzeňského hokeje věřili ve vítězství, Pardubice ale dokázaly otočit a nakonec v samostatných nájezdech Plzeň porazit 4:3. Další zápas odehrají v neděli a to v Třinci.

7. 12. 2021 20:46
RJ

Indiáni si ze Zlína vezou vítězství a vybojované tři body

Zprávy

Plzeň vyhrála v zápase 28. kola extraligy na ledě Zlína 2:1. S Berany se utkala již podruhé v sezoně a opět je porazila. Indiáni se proto stále drží na třetím místě tabulky.

30. 11. 2021 20:19
RJ

Kdo se dostane na nedělní hokej? Může sem jen 1000 diváků

Sport

Kvůli novému vládnímu nařízení se na nedělní hokejové utkání dostane jen maximálně 1000 diváků. Ten, kdo si zakoupil vstupenku, má bohužel smůlu, dostanou se sem jen nejrychlejší držitelé permanentek.

27. 11. 2021 8:06
MH

Škodovka porazila Vítkovice v prodloužení

Sport

V rámci 25. kola hostila plzeňská Škodovka Vítkovice, na domácím ledě si připsala další vítězství. Tentokrát se ale muselo prodlužovat, a tak se indiáni musí spokojit s 2 body.

21. 11. 2021 20:06
MH

Indiáni na svém ledě přivítali České Budějovice, třetí třetina přinesla zvrat

Zprávy

Modrobílí v Plzni hostili Jihočechy se svým bývalým kapitánem Milanem Gulašem. Ač na začátku třetí třetiny vedla Plzeň, nakonec se o vítězi rozhodovalo v samostatných nájezdech.

2. 11. 2021 20:30
RJ

Indiáni po dvanácti dnech opět vyzvali Spartu, předvedli parádní hru

Zprávy

Ostrá bitva a skvělá podívaná. Takový byl souboj mezi plzeňskými indiány a pražskou Spartou, který probíhal poslední říjnový den.

31. 10. 2021 19:00
RJ

V derby Škodovek byla úspěšnější Boleslav, Plzni nepomohla ani hra bez gólmana

Zprávy

Modrobílí se po čtyřech domácích duelech vydali mimo domácí prostředí, v derby Škodovek se představili na ledě Mladé Boleslavi. Komu se při hře dařilo?

29. 10. 2021 19:55
RJ

Plzeň rozstřílela doma Olomouc, bere další tři body

Sport

Hokejová Škodovka jede dál na vítězné vlně, doma v úterý 26. října rozstřílela Olomouc. V každé třetině Plzeň dvakrát skorovala. Olomouc překonala plzeňského brankáře Svobodu jen jednou.

26. 10. 2021 20:23
MH

Velké drama mezi Plzní a Pardubicemi! Body nakonec bere Škodovka

Sport

Utkání mezi Plzní a Pardubicemi bylo nakonec velké drama. Po 40 minutách hry se hrálo bez branek. Bitva ale vyvrcholila přestřelkou ve třetí třetině.

22. 10. 2021 20:59
MH

HOKEJ: Hattrick Blomstranda pomohl Plzni přestřílet Spartu

Zprávy

Hokejisté Plzně v předehrávce 35. kola Tipsport extraligy porazili po obratu Spartu 5:4. Hvězdou duelu byl domácí Ludwig Blomstrand, který zázářil hattrickem ve třetí třetině.

19. 10. 2021 20:14
RJ

Indiáni v derby neskórovali, z Varů se vrací s prázdnou

Zprávy

Indiáni se poprvé v letošní sezóně vydali k souboji s Karlovými Vary, v derby ovšem na ledě svého soupeře neuspěli a vrací se tak do Plzně bez bodů.

14. 10. 2021 20:26
RJ

Škodovka hostila zlínské Berany, připisuje si další výhru

Sport

Indiáni na svém ledě přivítali v rámci 13. kola extraligy v neděli 10. října Zlín. A zápas znovu zvládli a připisují si další body za vítězství. Naopak zlínské trápení pokračuje.

10. 10. 2021 20:27